Sari la conținut
Forum Roportal
usernoname

Sex cu probleme

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:lol2:

esti amuzant dom'le...e un forum deschis...ti s-a cerut sa ne impartasesti si noua din exeprienta ta cea vasta ...daca nu poti...atunci nu te mai lauda :lol2:

 

Daca iti trebue "experienta mea vasta" atunci scriemi mesaj privat! Oare pe tine trebue sa te intereseze experienta mea? Oare nu iti ajunge boy friendul tau? Ahhhh, nu vreau sa-mi stric dispozitia cu tine! Fii tare, dar nu ca Betonul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor,

Am o problema care ma apasa f tare si sunt f ingrijorat. Sunt impreuna cu prietena mea de aproape 3 luni

si recent am facut pentru prima oara dragoste. Ea nu era virgina, (mai facuse sex de 2 ori cu cineva la un party cu un an in urma)... a durut-o si a plans.... a doua oara a inceput sa simta o arecare placere..... Problema este ca am ajuns la cea de a 4-a partida si ea tot nu atinge un orgasm. eu o iubesc foarte mult, comunicam f mult, si imi zice ca simte placere, care creste treptat, dar pana la un punct unde stationeaza si nu poate sa treaca mai departe.

 

Eu nu am probleme cu penisul.... am un penis mediu de 16-17 cm, si pot sta in erectie foarte mult... chiar daca eu m-am terminat inaintea ei. Ea este ingrijorata, iar eu sunt ingrijorat ca ea o sa se inhibe. Sunt ok cu orice tip de sex, si imi doresc f mult sa ii ofer sex oral pentru a o stimula.

 

Intrebari:

 

Este normal ce simte ea?

Poate sa aiba un orgasm prin sex normal?

Dupa cate partide (teoretic ) ar trebui sa atinga un orgasm?

Cum as putea sa o satisfac ca ea sa atinga un orgasm?

 

mai ... mai ...

asa e la inceputuri! mai dai rateuri! ... Vreti sa le stiti/reusiti pe toate fara eforturi?

Deci ... rabdare, comunicare, cunoastere, practica, experienta, tandrete ... sunt cateva din ingredientele placerii! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa stea tipa in cap .

mai, mai! asa va reusi????????????

 

orgasmul e un privilegiu, nu un drept

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iti trebue "experienta mea vasta" atunci scriemi mesaj privat! Oare pe tine trebue sa te intereseze experienta mea? Oare nu iti ajunge boy friendul tau? Ahhhh, nu vreau sa-mi stric dispozitia cu tine! Fii tare, dar nu ca Betonul!

:lol2: :lol2:

Nu era vorba de mine in propozitie..colegii mei de forum te rugasera sa ne impartasesti din vasta ta experienta ta cea vasta.... :lol2:

 

PS: Imi e suficient SOTUL :lol2:

 

dar gravitatia la ce foloseste ?

sa stea dreapta...pardon..in picioare am vrut sa zic :lol2:

Editat de mirelutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor,

Am o problema care ma apasa f tare si sunt f ingrijorat. Sunt impreuna cu prietena mea de aproape 3 luni

si recent am facut pentru prima oara dragoste. Ea nu era virgina, (mai facuse sex de 2 ori cu cineva la un party cu un an in urma)... ....

scuza-ma....la un party se culca cu cineva[din ce-ai scris se pare ca de 2 ori...desi cred ca-i o greseala de exprimare] iar cu tine dupa trei luni???????cu alte ocazii nu a durut-o?pe mine ma doare naivitatea ta...fata te joaca pe degete si[parerea mea personala,bazata pe experienta] joaca un teatru ieftin. ce-ar fi sa-mi spui si mie ce varsta ai...poate iti fac cunostinta cu niste amice....sa te trezesti la realitate....

PS.sa nu crezi ca sunt rau,am fost si eu naiv,toti suntem la o anume varsta.

ar putea fi si o problema medicala...gen raceala....ce-ar fi sa o iei la un control stomatiologic..si daca tu-l platesti...insista sa aflii detaliile de la doctor cu fata de alta parte a usii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuza-ma....la un party se culca cu cineva[din ce-ai scris se pare ca de 2 ori...desi cred ca-i o greseala de exprimare] iar cu tine dupa trei luni???????cu alte ocazii nu a durut-o?pe mine ma doare naivitatea ta...fata te joaca pe degete si[parerea mea personala,bazata pe experienta] joaca un teatru ieftin. ce-ar fi sa-mi spui si mie ce varsta ai...poate iti fac cunostinta cu niste amice....sa te trezesti la realitate....

PS.sa nu crezi ca sunt rau,am fost si eu naiv,toti suntem la o anume varsta.

ar putea fi si o problema medicala...gen raceala....ce-ar fi sa o iei la un control stomatiologic..si daca tu-l platesti...insista sa aflii detaliile de la doctor cu fata de alta parte a usii.

Doar stii bine ca la petreceri , de la bautura, te lubrifiezi mai usor ...... Oricum, e cam suspecta fatuca asta....vorma lui Black karma "deschide bine ochii si ai grija cu cine faci schimb de fluide"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×