Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

Sexy...sexy...hot !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hai totusi sa nu exageram .. si sub 50 de kg e ok ,e mai bine peste , dar.. :doh:

ma faci sa pun poza cu amica mea...are 1,75 si 44 kg....tre s amentionez ca nu are tate, cur si NIMIC?????

 

 

eu beata, drogata nu m-as atinge de ea...ma sperie ma, jur..

 

gata cu off-topicu eu..continuati voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma faci sa pun poza cu amica mea...are 1,75 si 44 kg....tre s amentionez ca nu are tate, cur si NIMIC?????

 

 

eu beata, drogata nu m-as atinge de ea...ma sperie ma, jur..

 

gata cu off-topicu eu..continuati voi

eu am 49 momentan, bine sunt si cu 4 cm mai mica decat amica ta .. si nu arat chiar asa nasol :doh:

sunt total deacord ca e mai bine sa ai peste 50 , dar asta-i viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
twice in :P

 

 

AFARA!!! GRASO!!!! nu ai ce cauta aici!

 

ia da-ti un warn c-ai peste 50kile...si da-i si lui movu ca-i off-topic

 

:doh:

movule, vrei sa impartim un...warn?

 

 

 

on: greutatea trebuie luata in considerare tinand cont si de constitutie, de osatura, de inaltime, de varsta...se promoveaza intens modelul superslab, anorexic pot spune desi e criminal, in special pentru fetele tinere. exista cazuri de manechine care au murit la 18-20 de ani pur si simplu DE FOAME, pentru ca le-a fost impusa o anumita greutate si ambitia lor prosteasca a invins ratiunea, instinctul de conservare. asta nu inseamna ca extrema cealalta, respectiv obezitatea nu e la fel de periculoasa.

dar a spune despre femei cu forme in limitele unor standarde normale ca sunt grase (sau ca sunt lipsite de sex-appeal, tocmai pe acest motiv) mi se pare un atac la bunul simt, izvorat din carente de personalitate.

precizez ca tot ce am scris aici este o parere IN GENERAL si sa fie luata ca atare, nicidecum personal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jeansii stau perfect pe 80-85.

deasemenea, stau foarte bine pe 65-67. 40 aveam pe la 12 ani cred.

Vrei sa iti trimit o poza cu blugii mei?

 

twice in :doh:

 

ia da-ti un warn c-ai peste 50kile...si da-i si lui movu ca-i off-topic

Sa ma pupi pe off-topic... Apropo, la un barbat apreciati un blug sau pantaloni din alt material?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrei sa iti trimit o poza cu blugii mei?

 

 

Sa ma pupi pe off-topic... Apropo, la un barbat apreciati un blug sau pantaloni din alt material?

 

am vazut una nu demult, apreciam in cunostinta de cauza. mi-a placut mult culoarea lor, ti se potrivea..

 

un jeans bine ales, care se aseaza perfect pe fese si coapse, are lungimea si culoarea potrivita ajuta mult la imagine (desi se spune ca nu haina face pe om), de asemenea un costum perfect croit. imbracata fiecare tinuta la ocazia potrivita face barbatul la fel de atragator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut una nu demult, apreciam in cunostinta de cauza. mi-a placut mult culoarea lor, ti se potrivea..

 

un jeans bine ales, care se aseaza perfect pe fese si coapse, are lungimea si culoarea potrivita ajuta mult la imagine (desi se spune ca nu haina face pe om), de asemenea un costum perfect croit. imbracata fiecare tinuta la ocazia potrivita face barbatul la fel de atragator.

Eram tanar atunci.... Poze recente nu pun !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eram tanar atunci.... Poze recente nu pun !

 

noi vrem sa poze cu blugii nu cu tine, nah!

 

Vrei sa iti trimit o poza cu blugii mei?

 

ei vezi? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
noi vrem sa vedem blugii nu pe tine, nah!

aaaa..si eu care ma simteam bine in pielea mea.... Sunt blugi normali, luati la promotie....450 Ron 2 perechi ( dar nu acelasi model si nici culoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo, la un barbat apreciati un blug sau pantaloni din alt material?

 

 

Apropos: eu apreciez buciferii bine conturati ;) !

 

ma faci sa pun poza cu amica mea...are 1,75 si 44 kg....tre s amentionez ca nu are tate, cur si NIMIC?????

 

 

Ma faci sa-ti trimit o poza cu mine in costum de baie (departe de a fi un top model arat multumitor).

Am 45 de kile (sper sa le mai am si p'astea :flirt:) si 1.65 daca nu m-oi fi cocosat intre timp.

Am si tzatze si oleaca de c*r atat cat sa se vada.

Nu sunt dreapta ca o scandura, dar nu am nici 'volane' de grasime.

Am musculatura abdominala suficient de multumitoare ca NICIODATA sa nu dau p'afara din haine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×