Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

Sexy...sexy...hot !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu am vazut nici macar o poza cu o duduie de peste 50 kg p-aici

 

 

hmmmm..

 

Draga, nu mai sunt in trend muierile peste 50 de kile.

In fact intre 40-50 sunt available momentan.

 

 

Ca sa fii sexy nu cred ca e nevoie sa pui ceva pe tine.

Cine are senszualitatea in sange, e sexi si senzuala oricum, in intimitate.

Nu tre sa aiba volane si voaluri pe ea, poate sa fie numa' cu boxeri din bumbac si tot sexi poa sa fie.

 

Prima dolofana postata de Sarah e super buna din punctul de vedere al unui barbat. Apetisanta, ai pe ce pune mana, DAAAARR...in viata de zi cu zi imi pare o purcica daca o imbraci in blugi sau in orice pantalon, si toata apetisania ei se floscaie sub o bluza mulata sau o rochie mai stramta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga, nu mai sunt in trend muierile peste 50 de kile.

In fact intre 40-50 sunt available momentan.

 

Ca sa fii sexy nu cred ca e nevoie sa pui ceva pe tine.

Cine are senszualitatea in sange, e sexi si senzuala oricum, in intimitate.

Nu tre sa aiba volane si voaluri pe ea, poate sa fie numa' cu boxeri din bumbac si tot sexi poa sa fie.

 

Prima dolofana postata de Sarah e super buna din punctul de vedere al unui barbat. Apetisanta, ai pe ce pune mana, DAAAARR...in viata de zi cu zi imi pare o purcica daca o imbraci in blugi sau in orice pantalon, si toata apetisania ei se floscaie sub o bluza mulata sau o rochie mai stramta.

vezi ca-i in trend sa inghiti si sa-ti bagi in vena..si vezi ca tot in trend e sa te *uti in wc-uri prin cluburi, baga bine la cap ce-i in trend si asa sa faci! AMIN!!!!

 

 

Mi-ai dovedit inca 1 data ca nu meriti sa iti citesc postarile...esti mult sub limita!!!

SICTIR!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga, nu mai sunt in trend muierile peste 50 de kile.

In fact intre 40-50 sunt available momentan.

 

 

Ca sa fii sexy nu cred ca e nevoie sa pui ceva pe tine.

Cine are senszualitatea in sange, e sexi si senzuala oricum, in intimitate.

Nu tre sa aiba volane si voaluri pe ea, poate sa fie numa' cu boxeri din bumbac si tot sexi poa sa fie.

 

Prima dolofana postata de Sarah e super buna din punctul de vedere al unui barbat. Apetisanta, ai pe ce pune mana, DAAAARR...in viata de zi cu zi imi pare o purcica daca o imbraci in blugi sau in orice pantalon, si toata apetisania ei se floscaie sub o bluza mulata sau o rochie mai stramta.

dolofana ? daca aia iti apare ca o purcica atunci pune-ti ochealari . Sunt mult mao apetisante in blugi femeile cu forme decat schiloadele. parerea mea si a multora...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la cerere :doh:

ewwww dc m-ai pus sa ma uit la asa ceva? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca depinde de fiecare femeie, indiferent de cum e, mai subtire, mai plinuta, cum reuseste sa se faca atragatoare... pot fi frumoase oricum ar fi... de ele depinde... de atitudine... de felul in care se imbraca, se ingrijesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

d-aia vad numai poze cu catwalk-iste?

 

 

cautati poze si cu femei care n-au de-a face cu redcarpet si catwalk-u' :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aia in costum de baie cu dungulite, numai sexi nu e ..

restul sunt bunoace

nici prima nu-mi place

 

Cred ca depinde de fiecare femeie, indiferent de cum e, mai subtire, mai plinuta, cum reuseste sa se faca atragatoare... pot fi frumoase oricum ar fi... de ele depinde... de atitudine... de felul in care se imbraca, se ingrijesc...

mda ..de exemplu prima pe care ai postat-o are corp frumos , dar are trasaturi cam masculine, deci senzualitate ioc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×