Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

Moda, moda.....dar accesoriile?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pei asta e problema daca nu il ationeaza pe plan legal tipu poate sa reapara e adevarat ca politia de la noi nu e perfecta dar acu nici handicapati nu sunt nu cred ca daca are destule dovezi ca a fost viol sa scape tipu.....si linistea ca ala isi primeste pedeapsa si mai ales ca in puscarie tratamentul pt violatori nu e tocmai placut e un suport moral destul de bun....parerea mea

 

 

buna parerea, si's de acord cu ea...numai ca, dovezi intr-un viol...mai va...

societatea romaneasca in ansamblul ei , cu politie cu tot, are tendinta sa dea cu piatra in multe victime pe care nu le poate ajuta...sa gaseasca un procuror cu destula minte, si ceva mai putina blazare...ar fi foarte bine...intre timp , insist sa aiba pe cineva langa ea , sa nu ramana singura...

 

 

 

violul e viol , indiferent unde , cine , cum ; la fel de cumplit si lasa aceleadi urme...

Sunt frumoase si la moda. Acum se mai poarta si cele cu bile mari si colorate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... probabil.Oricum sunt practice.Ar putea fi si inele,si elastice de par ,si ornamente pentru pomul de Craciun ... mai multe-ntr-una. :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
colectia verde

 

colectia alb/auriu:

:crazy: imi plac, niste preturi asa aproximativ ai? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
colectia verde

 

tare colctia verde :)

Editat de Darianna
Regulamentul Roportal art. 9. Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×