Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Striptease in dormitor!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu trebuia sa dai "search" pe google si apoi sa dai cu "copy-paste"....dar daca asa crezi tu ca ne arati ca stii limba englezaaaaaa :D ..nu mai zic nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu trebuia sa dai "search" pe google si apoi sa dai cu "copy-paste"....dar daca asa crezi tu ca ne arati ca stii limba englezaaaaaa :crazy: ..nu mai zic nimic!

Cu ocazia asta i-a si picat in plasa. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu trebuia sa dai "search" pe google si apoi sa dai cu "copy-paste"....dar daca asa crezi tu ca ne arati ca stii limba englezaaaaaa :ro: ..nu mai zic nimic!

 

 

Ce ai tu cu mine !!!

 

N-ai observat inca eu n-am acest caracter de a demonstra sau arata nimanui nimic !!!

 

Numai taranii romani vorbesc asa si aici, americanii nu te intreaba cat si din ce stii !!!

 

Asta e procedura ce mai apropiata sa fie si resurse sau referente de unde vine informatie ca nu din deget am supt !!!

 

Poti sa zici ce vrei, vei primi si un raspuns !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ai tu cu mine !!!

 

N-ai observat inca eu n-am acest caracter de a demonstra sau arata nimanui nimic !!!

 

Numai taranii romani vorbesc asa si aici, americanii nu te intreaba cat si din ce stii !!!

 

Asta e procedura ce mai apropiata sa fie si resurse sau referente de unde vine informatie ca nu din deget am supt !!!

 

Poti sa zici ce vrei, vei primi si un raspuns !

Atata timp cat suntem pe un forum din Romania in care se vorbeste limba romana ( cu exceptia sectiunii de limba engleza) mi se pare nornal sa te exprimi in romana...si crede-ma ca nu am nimic cu tine..poate doar cu exceptia ca ne faci inculti si tarani fiindca noi nu mergem la "bathroom" ci la baie....asta este , daca uiti de unde ai plecat.. :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Touche! :ro:

 

Si deci, cine e urmatorul care trebuie sa ne clateasca ochii cu un numar original de striptease? :focus:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-ai observat inca eu n-am acest caracter de a demonstra sau arata nimanui nimic !!!

Yeah, right :(

"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt as la streep-tese!!...pacat ca nu am cui sa-i fac :focus: ... dar nu-i problema fac singura prin casa..si ma relaxez :ro: ..

 

demonstreaza-ne!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu, tare mult as face un reall show-time la cineva de pe forum ! Am nevoie de o bara si un costul hot care sa imi puna in valoare calitatile trupului meu... o muzica deosebita pentru admosfera ... Restul este dupa perdea ... nu va las sa descoperiti !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu, tare mult as face un reall show-time la cineva de pe forum ! Am nevoie de o bara si un costul hot care sa imi puna in valoare calitatile trupului meu... o muzica deosebita pentru admosfera ... Restul este dupa perdea ... nu va las sa descoperiti !

 

gata! s-a facut! de logistica ma ocup eu! :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×