Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
KIRANO

VAND CONTURI PE DIVERSE SITE-URI

Rate this topic

Recommended Posts

Vand urmatoarele conturi pe diverse site-uri (unele conturi sunt conturi speciale - premium , pe site-uri de upload, etc)

Cont pe ereppublik.com - nivel 30, strenght 3000 , 4 companii (2 de paine q1 , 2 de arme q2) . PRET : 100 RON.

Conturi premium pentru rapidshare.com . Pretul unui cont premium valabil 2 ani este de : 30 EURO (pe rapidshare.com este de 100 EURO) (5 conturi pe 2 ani am in total)

Cont de gazduire web , platit pe 24 luni (am dat 59 euro la vremea respectiva pe el) . Mai este valabil 19 luni, il vand cu 20 EURO. 3500 MB spatiu de stocare, trafic nelimitat, limita domenii adaugate : 100 , casute de email nelimitate, subdomenii nelimitate.

Cont pe Triburile.ro : 1.245.000 puncte , lumea 23 . PRET : 100 LEI (negociabil).

Cont PayPal cu 20 EURO pe el, trebuie atasat un card pe el pentru a putea fi deblocat : PRET - 5 EURO.

Cont METIN2RO - nivel 37, sura, regatul albastru. PRET : 50 LEI

Cupon reducere eMag : 150 RON, puteti cumpara orice de pe eMag.ro in valoare de 150 RON . Fie ca este vorba de un telefon sau o plata de memorie RAM. PRET : 70 LEI

EDIT : Vand Puncte Premium pe Triburile.ro sau GOLD pe eRepublik in limita stocului disponibil! Contactati-ma pe messenger pentru detalii preturi , etc!

Platile se pot efectua prin PayPal sau coduri de reincarcare cosmote si vodafone.

ID de contact : ma_bucur_ma

PS: rog administratorii sa mute subiectul unde trebuie daca nu am postat bine, sunt nou si nu stiu cum sta treaba cu forumul :)

Edited by KIRANO