Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce ai face daca masina ta ar prinde viata.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

I-as spune sa nu mai rateze pietonii si nici culoarea rosie a semaforului. :spiteful:

Glumesc, desigur. :beee:

Cred ca ar fi interesant sa am un partener "de drum" in orice situatie. Ar fi distractiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alethia dupa ce am citit christine crede-ma ca as fugi departe de masina in ambele cazuri daca n-ai citit vezi ca e si film din cate stiu eu..daca am dreptate si ti-l tragi de pe net ai grija e de groaza ..iti spun asta ca am vazut oameni care se sperie de filmele horror mie imi plac si nu ma sperie deoloc ;) probabil pt ca nu sunt normala

Editat de Seraphinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce pacat ca mi`au taiat astia HBO-uu:))

Pai n-am masina dar probabil ca as bagaoo in primu pom / stalp pe care il vad cu riscul ca as muri si eu:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am citit "Christine" de Stephen King nu m-am mai gandit la asa ceva niciodata:))mai bine sa ramana asa fara viata :yahoo: :stars:

 

Ei bine, mie unul mi-ar place sa fie mai mult prietenoasa de genul lui KITT din Knight Rider dar da aveti dreptate si voi ar exista si riscul sa apara cele de gen Christine sau KARR.

Acum ca off-topic:

Din cate am auzit Google face niste teste cu masini care se pot autoconduce ingure. Ei bine daca industria robotica va mai crea si cipul de sentiente si Google si-ar dota cu asa ceva masinile, si vine o astfel de masina in Rmania si mai adaugam si un ppuradel care arunca cu o piatra intr-oastfel de masina robot, putem spune ca ne-am ras :)) Deci eu vad cam asa o situatie posibila: Google inventeaza masinile robot cu sentimente, le trimite peste tot sa mai actualizeze hartile pentru Google Street View, bineinteles ajunge o asemena masina si prin Ferentari unde va fi lovita cu pietre de negroteii nostrii si va incerca sa preia controlul sa se azbine. Fiind coneate intr-o retea isi vor da seama si celelate ca pot avea independenta. Apoi hopa, masinile preiau controlul suprem, hopa apocalipsa ;))

 

Chestia e ca intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat se va ajunge sa cream masin isi roboti care mai tarziu vor prelua controlul printr-o revoluitiue, dar pariu ca priomu om care ii va face sa se rascoale, va fi tiganus :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are deja viaţă, draga de ea! :huggles:

 

Vocea aia feminină a sistemului de navigaţie, care e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×