Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce ai face daca masina ta ar prinde viata.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

i-as multumi ca ma suporta si ca niciodata nu m-a lasat ...in drum i-as da bani sa-si indeplineasca toate dorintele mai ales pe cele care i le promit eu cand sunt la drum lung...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am urmarit aseara pe HBO filmul Herbie, masina buclucasa. Si in timp ce priveam mi-a venit ideea ca astazi sa deschid acest topic nou.

Ce a-ti face daca maine masina dumneavoastra ar prinde viata. Ma refer sa se comporte la fel ca Herbie. Sa fie o masina cu personalitate, inteligenta si gandire proprie asemenea lui Herbie.

 

 

m`as da mare... as aparea in locuri publice si as fluiera masina sa apara dupa colt si sa se parcheze singura gata de plecare... :))))))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...din cate stiu eu Herbie nu vorbea asa k...i'as impartasi multe chestii...asta in momentul in care simt k trebuie sa zic ceva cuiva... :P as avea o "roata" pe care sa plang ^_^ :stars: ...si nebunia e o chestie :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci sunt 2 filme: Herbie. El nu vb. Dar mai e o masina Kitt in Knight rider. Acea masina Pontiac neagra. Aia si vb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as fugi :roll:

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a mea bumba, saraca, bine ca nu vorbeste, ca acum precis m-ar injura.

 

oricum intr-un fel imi vorbeste.de o luna tot o apuca ceva.saptamanile trecute a vrut piese noi, azi vrea acumulator nou. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as impusca-o...asa de distractie ...sa vad cum face :roll:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am urmarit aseara pe HBO filmul Herbie, masina buclucasa. Si in timp ce priveam mi-a venit ideea ca astazi sa deschid acest topic nou.

Ce a-ti face daca maine masina dumneavoastra ar prinde viata. Ma refer sa se comporte la fel ca Herbie. Sa fie o masina cu personalitate, inteligenta si gandire proprie asemenea lui Herbie.

 

 

vrei sa spui ca masina din " Knight Rider " ? poi ar fi mishto de tot :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×