Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ftvngr global payments, de data asta v-am prins din timp. Sa-mi activati mie un serviciu pe care nu il vreau pentru POS, gratuit pana la finalul anului si contra cost de la 1 ianuarie? DEZACTIVAT. Marș.

Bine ca mai citesc mailurile de la ei din cand in cand.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fttngr si pe tine Cosminel Prelipceanu. "In casele bucurestenilor caloriferele sunt reci", incepe el stirea. Hai sa mori tu. Sunt chiar fierbinti. Switch channel.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt mai bine, dar am suferit cateva zile de Alergie, nu se stie la ce, sau  de la ce fel de alergeni dar ma tratez cu o chestie mica transparenta Benzonatate 200 mg contra tusea sufocanta ce-mi provoca polenul sau alte mizerii moderne pentru prima oara in viata mea.   Iarna subtropicla e plin de flori colorate nu de zapada care-i sursa polenului si ne baga-n groapa cum vad.  Plus masinile in rand ca gastele pe toate strazile emana negreala multa.   Au vandut tot invnetarul de masini vechi/rable care emana fum mult ca in India sau Mexico asta contra vot si nici lumini la capatul masinilor n-au si mai circula si noaptea ca au votat.

Acele capsule costa 50 de dolari desi platesc 2 feluri de asigurare medicala si 2 de medicamente ca si pentru vedere, dinti si de auzit de care inca n-am nevoie, ca totul merge separat, parca corpul uman nu mai este dintr-o bucata!!!   Cam dupa 8-10 zile o sa observ ceva recuperare, mare speranta la viata de acum incolo nu prea sint, din cate se vede.     Tot mormonii au inventat sa fie separat toate partile corpului tratate, iar acum se reclama ca vor sa desfiinteze doctorul familiei pentru pensionari sa mearga undeva unde nu-le cunoaste nimeni si n-are recorduri si de acolo ce i se da cu atat ramane ca sa nu acopere nici un medicament  asigurarea care vine de la Casa de Pensii unde am cotizat, ar vrea sa ne fure si asta ca sint convinsi ca avem bani ascunsi prin casa foarte multi si sa traim din ei, iar daca nu platim facturile, ne confisca casa.   DemocRATii in actiune asta ne pregatesc Satanistii!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum aflu debitul de aer aspirat al unui compresor, daca in 3 minute si 20 de secunde a ridicat presiunea dintr-o butelie de 100 de litri, de la 0 la 6,2 bar? :sorry:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint la fel incantata ca este Vineri azi, inca pe acest meridian si am avut o zi fantastica de iarna!!!

Am fost la coafor/spa cu fii-mea si ne-am facut frumoase si am primit complimente cu zecile dar erau mai multe de la toti clientii Hotelului care jucau Golf sau erau in piscinele incalzite si ei la soare se frigeau, ca de unde au venit a inghetat pamantul demult.  Pe urma am luat cina intr-un local din care sint doar 4 in State, serviti excelent, aglomeratie in parcare care n-au luat termin din timp si acolo de la toata lumea am primit vorba cat de bine arata frizura mea!!!

Am cucerit planeta, ma simt in forta ca Napoleon in cea mai glorioasa zi pe care l-a avut!!!

Beau un "sirop de tusa pe reteta" pentru sanatatea mea!!!   A trebuit sa refuz de la un domn de la masa vecina,  invitatia la un pahar cu ei: fratele, cumnata si nepotul, student la facultate, el vizita dintr-un alt oras dar mesele erau asa de inghesuite ca era imposibil de zis ceva sa nu si auzit.   

Maine va fi alta zi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mentalitate romaneasca: niste constanteni care leneveau prin case, duminica la 8 dimineata, au considerat revoltator faptul ca oamenii aia care muncesc pentru ei, in miros de kkt, au niste sticle de suc, una de vodka, si probabil consuma din ele. Oameni care au venit duminica la 8 dimineata sa traga kktul astora care fac poze "virale" de la geam, din confortul propriu.

Sa traga neamurile alora revoltati de furtunele pline de "noroi", fara ceva dezinfectant la bord! :angry:

Ar putea fi o imagine cu drumNu este disponibilă nicio descriere pentru fotografie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da-i in mortii lor. pe pretiosi din astia ar trebui din cand in cand sa ii mai lasi sa li adune rahatul pana in tavan, sa vada nitel cum e fara munca astora de ii dispretuiesc si ii judeca.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint asa de bolnava pe moment dar si ametita de la un sirop de tusa, dar mi-a trimis alt sirop doctorul in alta farmacie sa nu ma mai chinuie tusa asta!!!

Demult n-am mai experimentat asa o stare de boala/Alergie.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×