Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 28 minute, Rodica` a spus:

Eu am gaz, am apa, am curent și am uitat ochelarii la fabrica, deci... :triniti:

Dintre tot ce ai enumerat, numai lipsa gazului ma poate bucura. Pe restul le am. 4 zile fara gatit, nici in visele mele nu speram asa ceva 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 34 minute, Enki a spus:

Dintre tot ce ai enumerat, numai lipsa gazului ma poate bucura. Pe restul le am. 4 zile fara gatit, nici in visele mele nu speram asa ceva 

Este momentul sa primești thermomix. Pentru echitate și egalitate între gospodine. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Shut uuuuupppp. Sunt groaznice femeile alea care le promoveaza, nu suport salesmanii si mlm-urile de niciun fel.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum m-am trezit la 2:00 PM ... n-am inca treaba cu nimic.   Am si gaz si lumina si soarele-i pe cer, mancare destula dar n-am chef de nimic nici sa mananc sau de altceva.  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 25.11.2022 la 14:18, Enki a spus:

Fara gaz, fara gatit. Pana luuuuuniii. :dance:

M-am intalnit intr-o singura zi la mall la foodcourt cu mai multi vecini decat ma intalnesc intr-o luna de zile pe scara blocului.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si moment de amintiri din copilarie, cineva bate covorul pe bara din fata blocului. Ori nu am bagat eu de seama, ori nu s-a mai intamplat asta de cand stau eu aici.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×