Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Merg sa votez ... si ma mai opresc in cateva locuri pe drum, la dus is la intors. 

Este o super frumoasa zi in South-West-ul Salbatic American, 24*C la ora pranzului, e pacat de stat in casa. 

Vorba vine ca-i salbatic, nici nelocuit nu mai este ca in ultimele luni, populatia Metropolei Phoenix s-a ridicat la 6 milioane de capete doar cu cei legali immigrati din California sa voteze.  Daca mai punem la socoteala si pe cei care au trecut granita si toti vor vota azi!!!  depasim usor 10 milioane, nu in toata Arizona, doar in Phoenix!!! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curat usturoi ... am cumparat 20 de capatini, mai am 18, merge incet treaba in acel miros si cu geamul si usa deschisa pe frig de 19*C care nu e prea mult dupa o noapte geroasa!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La noi e plin de paianjeni inafara casei desi pasarile Colibri le mananca ouale sau puii si din ramele geamurilor.   N-au omorat pe nimeni, numai albinele salbatice. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well, suntem 8 miliarde. oculta aia mondiala care vrea reduca populatia lumii la jumate prin covid creat in laborator si apoi prin vaccinurile anticovid iar a dat rateu. niste incompetenti, daca eram manager la oculta ii dadeam pe toti afara, pe toti!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Polițist reținut pentru 30 de zile ca e acuzat ca a violat o tipa ce dormea. Știre la TV. 

Numai mie mi se pare făcătură? 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×