Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, Amarena a spus:

Da' despre ce vârstă vorbim, a zis? 30+ sau cât?

Orice varsta, ca femeile nu mai evolueaza mental dupa varsta de 15 ani.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Amarena a spus:

În ce sens, adică o "fata" de 45 de ani (de exemplu) gândește și procesează la fel ca la15 ani?

Da. Daca nui cumperi pantofiorii pe care ii vrea iti da silent treatment o saptamana.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, NicolaeT a spus:

Da. Daca nui cumperi pantofiorii pe care ii vrea iti da silent treatment o saptamana.

iesi de pe fb, iesi de pe tinder, log out, iesi din casa. in lumea reala sunt femei care isi cumpara singure pantofii sau bocancii.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
13 minutes ago, NicolaeT said:

Da. Daca nui cumperi pantofiorii pe care ii vrea iti da silent treatment o saptamana.

De ce, ea nu nimerește magazinul singură?

Silent treatment? Păi nu-ți mai lua femei toxice. Una normală la cap nu face așa. Mai sunt și (mai) normale, să știi.

Vorbești numai în clișee și zici numai aberații, nici măcar amuzant nu mai ești, schimbă placa, că mă c** pe ea, cum ar zice maică-mea.

For a change, care a fost cea mai ok fată pe care ai cunoscut-o și ce anume n-a mers?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 53 minute, Amarena a spus:

De ce, ea nu nimerește magazinul singură?

Silent treatment? Păi nu-ți mai lua femei toxice. Una normală la cap nu face așa. Mai sunt și (mai) normale, să știi.

Vorbești numai în clișee și zici numai aberații, nici măcar amuzant nu mai ești, schimbă placa, că mă c** pe ea, cum ar zice maică-mea.

For a change, care a fost cea mai ok fată pe care ai cunoscut-o și ce anume n-a mers?

Tu de ce ai divortat ? Mai ales ca zici ca ai si copii. De ce nai stat sa le oferi copiilor o familie ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Păi ce, familie înseamnă numai mamă și tată plus copii? Sunt și familii monoparentale și copiii cresc bine-mersi. Mai bine decât într-o familie cu părinți inapți.

Și n-o mai întoarce ca la Ploiesti (Prahova) că nu e despre mine topicul.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Că am putut. Sper că nu crezi că mă apuc acum să-mi povestesc căsnicia aici. E topicul tău, l-ai deschis, asumă-ți.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×