Sari la conținut
Forum Roportal
Mephistofel

Personalitatea unei femei dupa marimea si forma si

Postări Recomandate

De unde e preluat articolul? PArca la-am mai citit prin "Unica" - te rog frumos sa scrii si sursa lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...mda...

 

Cand vom avea si descrierea personalitatii barbatilor in functie de marimea si forma penisurilor acestora...??? :thinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cititul in palma apare o noua "stiinta": cititul in sani.

Acum inteleg de ce unii barbati se uita la sani cand vorbesc cu noi... :-" :cry:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OFFTOPIC

pentru. Corinae

Acum inteleg de ce unii barbati se uita la sani cand vorbesc cu noi...

E un film 100 girls nu stiu daca la-ai vazut unde e o teorie :ca atunci cand "cedam" si ne uitam la sanii unei femei e isi da seama ca poate face ce vrea din noi :cry: ..... :-"

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OFFTOPIC

pentru. Corinae

 

E un film 100 girls nu stiu daca la-ai vazut unde e o teorie :ca atunci cand "cedam" si ne uitam la sanii unei femei e isi da seama ca poate face ce vrea din noi :roll: ..... :o:"

[snapbacca]37683[/snapbacca]

 

Sa nteleg ca voi de fapt nu vreti sa va uitati, dar noi va fortam ca sa putem dupa aia sa facem ce vrem din voi? :- :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nteleg ca voi de fapt nu vreti sa va uitati, dar noi va fortam ca sa putem dupa aia sa facem ce vrem din voi?
Editat de pufuletz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Carcotasii cred ca faceau haz de faza cu-rugol!Pai daca sa-ar face un studiu legat de atarnatelele barbatilor ar ajunge si ei sa se intrebe ca tine pufulet! :- :cry: :o: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca ai ceva probleme familiale AnMar,te rog sa lasi mistourile ptr. ca,din pct.de vedere al unui barbat,chestia cu sanii mi se pare interesanta.Eu unul cred ca sanii sunt o chestie care poate reflecta personalitatea unei femei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×