Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 21 minute, The Unknown a spus:

Bine fac, n-au ce cauta intr-o relatie otravita!!!

Exact, jos cu uratii otraviti! Doar frumosi pt printesa!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, NicolaeT a spus:

 

Cred insa ca tu doar auzi muzica, nu o si asculti. Ca ceva nu se potriveste intre ce scrii, cum te manifesti, si ce muzica iti place.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, Enki a spus:

Cred insa ca tu doar auzi muzica, nu o si asculti. Ca ceva nu se potriveste intre ce scrii, cum te manifesti, si ce muzica iti place.

Ba se potriveste la perfectie, ca ce spun eu sunt doar lucruri superioare. Dar voi ca femele nu intelegeti cum se vede realitatea din partea cealalta. Voi stati pe canapea comode, mancati inghetata, si mai deschideti facebooku odata pe zi sa vedeti din ultimile 100 de cereri in casatorie pe care il chemati in noaptea asta la voi sa va luati portia de sex, fara sa realizati suferintele enorme pe care le cauzati in ceilalti 99 pe care ii respingeti. Aveti impresia ca daca pentru voi sexul e la un click distanta, asa tresa fie si in partea cealalta, cand defapt in partea cealalta un baiat trebuie sa se chinuie si sa sufere cu anii ca sa ii aprobe o femela o cerere de sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 37 minute, NicolaeT a spus:

Ba se potriveste la perfectie, ca ce spun eu sunt doar lucruri superioare. ........ bla bla garbage

Hai ca am ras.

De scris tampenii te poti abtine, dar poti sa pui in continuare muzica.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Enki a spus:

Hai ca am ras.

De scris tampenii te poti abtine, dar poti sa pui in continuare muzica.

Prin postul asta confimi inca si mai mult ceea ce am spus, si anume: "voi ca femele nu intelegeti cum se vede realitatea din partea cealalta". Daca nici macar cand vi se spune negru pe alb fix cum sta situatia nu puteti sa intelgeti, e clar. E ca si cum ati sta cu falca de pui in gura mestecand de zor si citind un articol despre foametea din Africa concluzionati "Ce tampenii! Aia nu vad ca eu am gura plina? Auzi tu... foamete!".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, NicolaeT a spus:

Prin postul asta confimi inca si mai mult ceea ce am spus, si anume: "voi ca femele nu intelegeti cum se vede realitatea din partea cealalta".

din fericire, TU nu esti deloc reprezentativ pentru "partea cealalta", slava domnului si maicutei domnului si la toti sfintisorii si moaștele, amin!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, NicolaeT a spus:

 cu falca de pui in gura

cu falca de pui? Who the hell mananca ciocuri de pui?

Schimba-ti dieta, nu mai manca toate rahaturile

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×