Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ntz.

Ce legatura are ce am intebat eu, cu ce ai raspuns tu?

Ti-am zis mai devreme, intai gandesti, apoi raspunzi. Hai, mai ai o sansa sa raspunzi. vreau sa vad cum reusesti sa te descurci din propriile tale contradictii si confuzii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva ce nu are legatura nici cu realitatea, nici cu ce am intrebat eu, si nici vreun sens nu poate fi inteles. Hai, descalceste-te din contradictiile din capul tau, ca pana atunci, orice discutie se invarte in cerc.

te contrazici aici pe aceeasi pagina de la mesaj la mesaj, nu stii nici tu ce crezi si scoti la inaintare cand o teorie cand alta dupa cum iti convine, dar ai pretentia sa te inteleaga altii?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 51 minute, Enki a spus:

De ce si-ar mai comanda sex cand conform ceea ce sustii tu 1- ii e scraba de barbati, 2  -  avea sex daca voia in casnicie, si 3  - cand dupa ce s-a maritat si s-a vazut cu copii n-o mai intereseaza sexul?

Asta trecand peste faptul ca o femeie singura cu copii nu se risca la astfel de aventuri periculoase cu dubiosi gasiti pe fb, care pot avea consecinte nasoale. Dar de unde sa stii tu cum este realitatea, cand tu vorbesti doar din filmulete de nișă de pe youtube...

1. Le e scarba de aia 80%.

2. Nu voia in casnicie, ca l-a luat pe uratul ala din aia 80% ca nu avea acces la aia 20%. Si a acceptat acolo inainte de casatorie sa o sexeze ala un pic, dar asa cu scarba, doar ca sa obtina in cele din urma niste sperma de la el ca sa aiba copii. Dar odata obtinuta, gata, cum sa mai aiba sex cu hidosul ala ?

3. N-o mai intereseaza cu hidosul ala. Tocmai daia divorteaza de el ca sa aiba iar speranta la Chad.

E clar acum ?

Iar videourile alea normal ca sunt de nisa daca adevarul e de nisa. Majoritatea populatiei e blue pilled. Doar n-ai vrea ca femeile sa le zica alora 80% ca sunt urati, ca cine le-ar mai lua pe urma sa le dea sperma pentru copii ? Asa ca ii vrajesc cu abureala, le dau si lor acolo 1 an de sex, un an de atentie, cat sa ii fraiereasca pe fraieri sa le dea copii, apoi gata. Ar fi bine pentru aia 80% masculi sa dea mai des peste videourile astea sa afle si ei care e treaba, sa nu se mai umfle in pene ca i-a luat si pe ei una ca ii place de ei, lol. Ce vrajeala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Explică-ne mai întâi rolul unei țări din Africa Centrală în contextul propus de tine în acest topic. Dacă furi curent în continuare, îți repet: drogurile chiar nu îți sunt recomandate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Ciocârlan a spus:

Explică-ne mai întâi rolul unei țări din Africa Centrală în contextul propus de tine în acest topic. Dacă furi curent în continuare, îți repet: drogurile chiar nu îți sunt recomandate.

Tu ai face bine sa urmaresti niste red pill videos, ca trece vremea si tu inca crezi ca poti atrage fete cu personalitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea să îmi propui ce să nu fac, dar niciodată ce să fac.

În fine, tu ai descoperit cumva recent caterinca și începi să te crezi vreun guru-ayatollah al trolling-ului? Întrebarea asta e pe lângă bănuiala că bagi droage nasoale.

 

... că dacă n-aș ști, nu ți-aș povesti.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Statistica te contrazice. 60% din divorturi au loc la cei fara copii, deci traiesti pe alta lume cand zici ca femeile se marita doar ca sa faca copii dupa care vor sa zburde libere.

In restul de 40% de divorturi care implica familiile cu copii, cauzele sunt alcoolul, drogurile, si violenta domestica. Si inselatul desigur. La asta tot barbatii sunt pe primul lor. Astea NU SE MIMEAZA, nu se insceneaza, sunt reale. Asta cu sa stai impreuna pentru copii poate sa-ti mearga discursul daca te duci la tara in evul mediu. Esti de la tara? Din ce secol?

Dupa un divort, un procent mai mare de barbati au noi relatii, decat au femeile, si o fac si mai repede. Femeile divortate care au copii tot statistic au sanse mult mai mici la o relatie decat cele fara copii.

Ai raspuns tu pe puncte si procente, dar eu ti-am dat statistica. Nu stiu procentele tale de 20% Chazi versus 80% hidosi din ce statistica provin, poate din mica si penibila voastra comunitate de nisa de pe youtube? Revino la realitate.

 

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nicolae, faptul că sunt femei/fete care și-au luat din timpul lor doar că să  răspundă și să explice unui necunoscut, practic, cum ești tu - numai asta și îți dărâmă toate teoriile și ideile despre femei/fete. 

Tu doar te crezi inteligent, dar nu ai cum sa fii, cu atâtea prejudecăți tâmpite.

Poate ești la Cern, poate ești la Nasa, poate ai diplome cu IQ cât casa, nu contează. Dacă au angajat oameni "inteligenți" ca tine acolo, înțeleg acum de ce de câteva decenii de când e era spațială, nu am reușit decât să ajungem pe Lună și asta doar o dată. Probabil pentru că Luna e de gen feminin și s-a săturat repede de băieții puri, nevinovați și inteligenți care au întâlnit-o.

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Enki a spus:

Ai raspuns tu pe puncte si procente, dar eu ti-am dat statistica. Nu stiu procentele tale de 20% Chazi versus 80% hidosi din ce statistica provin, poate din mica si penibila voastra comunitate de nisa de pe youtube? Revino la realitate.

Scuze, am gresit. E 5% Chazi, 95% hidosi.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×