Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1 oră în urmă, NicolaeT a spus:

Pai tu l-ai luat pe sot ca era frumos. De ce n-ai luat un urat sa construiesti cu el ?

Pentru că mi-am permis să aleg. A alege poate fi uneori ușor, să păstrezi e greu. Ai ignorat partea a doua. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 40 minute, NicolaeT a spus:

Pai am mai zis, sunt geniu.

Sau preocupat de viața altora. Și eu sunt sigur că am citit despre viața altora expusă aici, dar n-am fost interesat să țin minte așa ceva. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, NicolaeT a spus:

Si sa nu uitam de muzica superioara compusa de mine:

 

Nope. Mai incearca.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lam intrebat pe alt prieten de ce barbatii sunt mai destepti ca femeile, si a zis:

"Pai ca fetele is mai proaste, de aia se supara ca vb tot felu. Se supara ca nu le int acele subiecte. 
La ele merge hihi si haha ptr ca asta e rolu lor, sa cunoasca cat mai multi barbati si sa faca copii cu ei. Nu sa stea la.discutii.
Nu era nevoie sa fie mai destepte.

Barbatii au fost sa fie mai destepti, ca fara ei crapau ele."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Minți. Asta e inventată de tine.

Pentru ca tu nu ai prieteni.

 Ceea ce e trist.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar din comentarii. Unul zice ce si-ar dori la o femeie:

"1. She is happy in her own company. 2. She has a degree of responsibility and accountability. 3. She is empathetic and genuinely kind. 4. She has good conflict resolution skills. 5. She has a passion, an interest or an art. 6. She is not materialistic, be it fame or money."

Si altul ii raspunde:

"You lose in the first one... thats why they are aways chasing a new men to give then a new adventure. 2. Really? Never seen in any women with less than 40 yo 3. Reality show they have no empaty, they are solipsist creatures, in the best scenario some can have some degree of empaty for their children, some few. 4. LOL thats simple a joke. 5. Same has 1. They have no soul, they are hollow shells, and they use men, children to full it. Very rare again a women with a passion or a hobby. 6. Never happen... women aways want more."

Si are dreptate. Oare de ce atatia barbati ajung la aceleasi concluzii despre femei ? Nu cumva pentru ca asta e adevarul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii bărbați ajung la astfel de concluzii, deoarece singurele femei cu care interacționează sunt cele din rodul imaginației lor. 

Uite, dacă vrei să fii pe picior de egalitate într-o relație cu o femeie, sau fată, cum ai vrea tu, caută una pasionată de hentai și apucați-vă de videochat. Vă puteți explora pasiuni, viața sexuală și suplimentarea veniturilor.

Editat de Ciocârlan
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Ciocârlan a spus:

Unii bărbați ajung la astfel de concluzii, deoarece singurele femei cu care interacționează sunt cele din rodul imaginației lor. 

Acum faci si pe white knight-ul. Inca o dovada ca esti blue pilled. Le si urci bagajele in tren ? Bagaj de 30kg pentru 2 nopti la munte, ca na, se gaseste un simp in tren sa il urce sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, NicolaeT a spus:

Acum faci si pe white knight-ul. Inca o dovada ca esti blue pilled. Le si urci bagajele in tren ? Bagaj de 30kg pentru 2 nopti la munte, ca na, se gaseste un simp in tren sa il urce sus.

Mergem fără bagaje la munte, doar cu un rucsac pentru 2 zile de sexuială. Ce altceva să fac la munte?

Ok. Acum urmează să mă întrebi ce e hentai.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Ciocârlan a spus:

Mergem fără bagaje la munte, doar cu un rucsac pentru 2 zile de sexuială. Ce altceva să fac la munte?

Ok. Acum urmează să mă întrebi ce e hentai.

Nu ma refer la bagajul tau, ci la bagajele altor femei care siau pregatit acolo garderoba pentru Chad si cavalerul alb o ajuta sa il urce sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×