Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O spirituală dacă te iubește și îi dai telescopul, ii zici să se uite la cer să îți spună numele constelațiilor, trebuie să întoarcă telescopul și să se uite la tine, ca tu ești universul ei. 

Dacă nu face asta, nu e aleasa.

Dacă face asta, restul nu mai contează.

Welcome to forever being lonely.

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Ven a spus:

O spirituală dacă te iubește și îi dai telescopul, ii zici să se uite la cer să îți spună numele constelațiilor, trebuie să întoarcă telescopul și să se uite la tine, ca tu ești universul ei. 

Dacă nu face asta, nu e aleasa.

Dacă face asta, restul nu mai contează.

Welcome to forever being lonely.

 

 

Exact. Mai ales asta. Ca daca se uita doar la stele si nu si la mine, pica in extrema cealalta, a autismului. Si multe din academicele astea de am umblat eu cu ele sunt mai degraba tocilare autiste decat inteligente autentic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, NicolaeT a spus:

Men can't love empty women!!!

Da' tu  cu ce esti umplut/captusit atat de bine ??? ... ma intreb.   Nu de alta, dar nu dai dovada de nimic intelept.   Mai mult ele fug de tine decat invers, vreau sa cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, Ciocârlan a spus:

Stop feeding the troll - părerea mea și sfatul meu pentru voi. Că sfaturi pentru tristul ăsta ce se crede amuzant, chiar nu mai am.

Nai raspuns la intrebare. Cum de esti inca blue pilled ? Astai pt adolescenti, care inca nu sau prins care e treaba cu femelele si inca le cred divine.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 minute, The Unknown a spus:

Da' tu  cu ce esti umplut/captusit atat de bine ??? ... ma intreb.   Nu de alta, dar nu dai dovada de nimic intelept.   Mai mult ele fug de tine decat invers, vreau sa cred.

Pai fix asta zic si eu, ca fetele termina relatiile si casatoriile, ca mereu vor ceva mai bun, un Chad cu falca patrata.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Ciocârlan a spus:

Stop feeding the troll - părerea mea și sfatul meu pentru voi. Că sfaturi pentru tristul ăsta ce se crede amuzant, chiar nu mai am.

Bine, nu îți mai dau sfaturi.  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, NicolaeT a spus:

Nai raspuns la intrebare. Cum de esti inca blue pilled ? Astai pt adolescenti, care inca nu sau prins care e treaba cu femelele si inca le cred divine.

Pentru că eu am avut o pareză la zona plexului, plus că în vreo 10 ani am avut de depășit o posibilă leucemie apărută în 2010 și nu stă niciuna cu tine la greu. Ia și mestecă asta - generalizare ca la carte.

Plus că am probabil o obsesie să vreau să mă descurc de unul singur.

Iar tu ai să ajungi sandilău dacă te mai droghezi mult. Chiar nu sunt bune pentru tine... dacă e să presupunem.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 26 minute, NicolaeT a spus:

Pai fix asta zic si eu, ca fetele termina relatiile si casatoriile, ca mereu vor ceva mai bun, un Chad cu falca patrata.

Bine fac, n-au ce cauta intr-o relatie otravita!!!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 45 minute, Ciocârlan a spus:

Pentru că eu am avut o pareză la zona plexului, plus că în vreo 10 ani am avut de depășit o posibilă leucemie apărută în 2010 și nu stă niciuna cu tine la greu. Ia și mestecă asta - generalizare ca la carte.

Deci fix ce zic eu. Siatunci cum de mai crezi in ele ? Awalt.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×