Sari la conținut
Forum Roportal
Elena m1

Bani sunt mai importanți ca dragostea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 ore, Elena m1 a spus:

O sa știu dacă simte ceva pentru mine sau nu dacă o sa divorțeze și se căsătorește cu mine! 

Divorturi nu exista peste tot la mica intelegere precum in romania la notariat!!!   De multe ori dureaza ani de zile, dar de ce esti asa de sigura ca el are de gand sa te ia de nevasta???

Daca ai un avocat bun prin West, chiar daca n-ai fost casatorit cu OMU' exista o suma de bani pe care o va primi amanta.   Cazul Mick Jagger & Jerry Hall este cea mai renumita.   

Am tradus la un divort intre 2 romani, el a primit prin retrocedare o mare cladire si a lasat Amerika imediat.   Ea voia sa fie libera si a bagat actele si a declarat ca NU vrea NIMIC de la el.

Mi-a spus ca are o valoare de milioane de dolari cladirea si prin divort are drept la jumatate, ea credea ca avocatii-i dau avere AUTOMATIC precum acolo la Bucuresti de unde erau ei, de langa INTERcontinental.  

Majoritatea n-au nevoie sa divorteze ca sa aibe si cateva amante!!!   Si chiar daca s-ar casatori cu tine, tot nu va renunta la o armata de amante!!! ca sa stii ce te-ar mai astepta.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 ore, The Unknown a spus:

Divorturi nu exista peste tot la mica intelegere precum in romania la notariat!!!   De multe ori dureaza ani de zile, dar de ce esti asa de sigura ca el are de gand sa te ia de nevasta???

Daca ai un avocat bun prin West, chiar daca n-ai fost casatorit cu OMU' exista o suma de bani pe care o va primi amanta.   Cazul Mick Jagger & Jerry Hall este cea mai renumita.   

Am tradus la un divort intre 2 romani, el a primit prin retrocedare o mare cladire si a lasat Amerika imediat.   Ea voia sa fie libera si a bagat actele si a declarat ca NU vrea NIMIC de la el.

Mi-a spus ca are o valoare de milioane de dolari cladirea si prin divort are drept la jumatate, ea credea ca avocatii-i dau avere AUTOMATIC precum acolo la Bucuresti de unde erau ei, de langa INTERcontinental.  

Majoritatea n-au nevoie sa divorteze ca sa aibe si cateva amante!!!   Si chiar daca s-ar casatori cu tine, tot nu va renunta la o armata de amante!!! ca sa stii ce te-ar mai astepta.    

De unde știi tu ca nu va renunța la o armata de amante? Ți-a spus Ție? Eu nu știu nimic. 

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat esti de aroganta parca esti singura femeie pe lume!!!    Nici tie n-o sa-ti spuna NIMIC ca si pan-acum te minte si tu-l crezi!!!    Iti intinde doar ceva dulce de lins si esti deja lipit cu el, atat ii ajunge sa te faca sclava ieftina si neinsemnata in acea localitate.   El n-are limite la calatorii si nici la femei, le considera doar pe cele care-si negociaza pretul si timpul, nu pe toate la gramada care-s doar umpluturi de timp si fantezii sexuale ieftine.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la romani da, deaia au fost, sunt si vor fi mereu saraci, iar postapocalipsa vor fi nomazii sexuali ai europei (ca si acum de altfel), adica isi vor lua picioarele la spinare dupa ce nu va mai fi statul roman si isi vor scoate la vanzare nevestele, surorile si fiicele ca sa aiba ce manca

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus ca sunt prea tânără pentru el. Eu având 27 și el 49. Dar ca mai putem discuta despre asta. Este cam nehotărât. Nici nu ma refuza, dar nici nu vorbește clar dacă vrea ceva cu mine. 

Editat de Elena m1
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
39 minutes ago, Elena m1 said:

Mi-a spus ca sunt prea tânără pentru el. Eu având 27 și el 49. Dar ca mai putem discuta despre asta. Este cam nehotărât. Nici nu ma refuza, dar nici nu vorbește clar dacă vrea ceva cu mine. 

Nu-ți face peobleme. Peste vreo 35 de ani, tu vei avea 62 iar el 84. Veți fi ok. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Elena m1 a spus:

Mi-a spus ca sunt prea tânără pentru el. Eu având 27 și el 49. Dar ca mai putem discuta despre asta. Este cam nehotărât. Nici nu ma refuza, dar nici nu vorbește clar dacă vrea ceva cu mine. 

:lol2:   Ca sa te servizeze periodic nu esti prea tanara, doar ca sa-i apartii legal, nu-i asa???   Sex cu tine nu va refuza nici in sicriu, dar nu se obliga la altceva.   Iti lasa o suma de bani pe perna si Ciao!!!  Exact cum ti-am spus ca NU renunta la armata de femei din nici un port maritim cum se spune despre marinari.   Esti doar una din alea pentru el, care deloc nu este nehotarat, el stie ce face, doar n-ai pretentia sa fie sincer cu tine???    Asa are acces mereu, de asta a mai zis ca NU faci nimic cu viata ta.   Astepti urmatorul mereu cu bratele deschise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×