Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Qatar - 2022 - FIFA WORLD CUP

Postări Recomandate

Aproape că am plâns de dezamăgire la meciul Portugaliei. Iubesc atât de mult țara asta, încât m-am supărat ca și cum ar fi fost România.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frustrarea a fost mare si la noi ca au pierdut, OMU' abia mai raspunde si la celular prietenilor din Europa.   

La TV cateodata nu se vede clar ce s-a intamplat pe teren din unghiul care ne este transmis meciul, eu inteleg acest fenomen, el nu vrea sa accepte. 

Altii au probleme ca nu imagineaza cat este de larg un teren de fotbal, la fel nu se estimeaza exact de ce n-a intrat mingea in poarta, ci pe langa sau pe deasupra!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, The Unknown a spus:

Miercuri la 11:00 AM Arizona Time, joaca Franta cu Maroc ... scorul va fi cam multe goluri franceze  cel putin la 4 - 0 ma astept.

Sper sa nu intervina ceva.   

Va interveni tactica marocanilor de a obosi adversarul oferindu-i posesie, stau cu plutonul de fundași numai în careu și trimit mingi lungi la cei 3-4 atacanți marocani și uite așa șochează adversarul.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-au plictisit destul cu talentul asta special de tras de timp.   Sper sa fie mult mai interesate la urmatorul meci de a juca nu doar de apara si a fi agresivi!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 43 minute, The Unknown a spus:

Pe mine m-au plictisit destul cu talentul asta special de tras de timp.   Sper sa fie mult mai interesate la urmatorul meci de a juca nu doar de apara si a fi agresivi!!! 

Franța probabil va câștiga, deoarece este printre puținele echipe naționale cu adevărat profesionistă. Lotul Franței poate concura chiar și cu lotul lui Real Madrid, câștigătoarea Champions League 2022.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am deja mingea cumparat, a costat aproape 16 dolari dar numai maine-l va primi.    Unu de marime normala costa 40 de dolari dar este mult prea mare si tare pentru un copil de talia nepotului.    Peste 4 ani va primi si una de marime olimpica!!!   Are deja o poarta cu plasa, a primit recent cadou, ii lipsea o minge serioasa.  Am fost in mai multe magazine ca nu toti aveau de vanzare decat prin posta, am obosit.  Voiam si tricou dar nu era asa marime mica.   Mai am de umblat dupa echipament, a fost un magazin aproape dar s-a daramat.  

Dupa 2 ore si ceva aflu ca nepotul deja de o vreme "kicks the regular size one" minge de fotbal  :lol2:   am ramas in urma iar cu update-ul despre ei. 

Ne schimba inapoi maine, ne-a si spus seful din magazin ca are o presimtire ca a mai crescut copilul.  

Editat de The Unknown
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×