Sari la conținut
Forum Roportal
nike

Va imbracati cu haine de firma?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desigur ca merita.Si eu cheltui banii pe haine,deja am facut un cult din ele ,dar imi place.Eu sunt pentru calitate ,dar nu cantitate :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti? Merita sa cheltuim banii pe haine de firma??

dupa parerea mea ..........se merita,eu una prefer sa dau niste bani dar sa imi iau ceva intr-adevar bun calitativ,decat p 10 lucruri ce dupa 3 purtari le pot arunca direct la cosul de gunoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dacă suntem snobi, musai

 

 

 

asa ziceam si eu in perioada in care depindeam de banii primiti de la parinti.dar acum cand lucrez si imi permit sa imi iau haine de firma nu mi se pare snobism.si uneori chiar sunt de mai buna calitate decat alte haine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti? Merita sa cheltuim banii pe haine de firma??

Din punctul meu de vedere se merita.Daca iti permiti da,se merita.Eu una sunt adepta calitatii nu cantitatii.Acum depinde de bugetul fiecaruia.Una dintre greselile tinerilor este aceea de a judeca dupa marca firmei,ceea ce nu este bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum mai e si prostia romanilor....... daca iti permiti.... nici o problema.

Dar sunt o gramada de oameni care economisesc nu stiu cat timp bani ca sa-si cumpere adidasi de 2 milioane numai ca sa vada lumea ca uite ei au adidasi Nike.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cu dus si intors, depinde de situatie...daca esti pe cont propriu si ai propriul tau salariu poti sa arunci cu banii pe fereastra...insa daca depinzi de parinti si dai 3 milioane pe o pereche de adidasi (cu care pleci la fotbal), bani pentru care mama a muncit 12 ore pe zi, cine stie cat...atunci trebuie sa-ti revizuiesti prioritatile si sa faci un test de iq ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush c sa zik....yo dau dar nu chiar in prostie...shi vreau sa va zik cva...mi-am luat nishte shlapi d plaja d la nike p kre am dat 1.800.000 shi mi s-au rupt , m-amdus cu ei la garantzie shi au spus k nu k i-am rupt yo din-adins shi kkturi d-astea....asha k faza aia cu "hainele d firma sunt mai rezistente shi mai bune" nu e chiar realy...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desigur ca merita.Si eu cheltui banii pe haine,deja am facut un cult din ele ,dar imi place.

 

Eu sunt pentru calitate ,dar nu cantitate :stars:

 

 

 

Iti iei una si buna !!! Oameneii recunosc haina deja familiara, cred ?!??! :flowers:

 

 

Acum mai e si prostia romanilor....... daca iti permiti.... nici o problema.

 

Dar sunt o gramada de oameni care economisesc nu stiu cat timp bani ca sa-si cumpere adidasi de 2 milioane numai ca sa vada lumea ca uite ei au adidasi Nike.

 

 

 

Daca cumpara tenisi la copil in crestere de 15 ani cu $200 si peste nici o luna i-a crescut piciorul !!! Mama isi tragea parul din cap, gest care aici nu se practica si tot acolo erau ca n-aveau ce manca si baiatul era descaltat.

 

I-au promis ca o sa-i cumpere Nike imediat dupa ce aterizeaza in america !!! (si inainte sa aiba servici unul din parinti macar) din banii de mancare la 7 persoane dat de serviciile sociale au cheltuit pe Nike nefericitii !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ocazii speciale cheltui mult mai mult decat imi propun. in rest imi cumpar haine de calitate si nu intotdeauna hainele de calitate sunt si de "firma".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haina il face pe om....si om pe haina.....e altceva cand vezi la cineva niste haine adidas nike puma reebok sau altceva parca se cunoste ca is mai scumpe mai altfel decat o bluza oarecare la 200 de miii..eu as da banii pe haina de firma fara sa stau prea mult pe ganduri..daca imi place o iau si gta...aku banii sa fie ca haine tot inainte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×