Sari la conținut
Forum Roportal
nike

Va imbracati cu haine de firma?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu sunt dependenta de shopping si nu stiu ce sa ma mai fac! niciodata nu imi ajunge cat am si intotdeauna vreau mai multe, si cheltuiesc bani grei! :spiteful: :friends: :>

dont worry nu esti singura :)

 

cat despre haine de firma deja nike nu mai e firma de nu stiu care :) vin si acolo reduceri :o: de 50% etc deci :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se spune ca :tease: ''haina il face pe om?" :cheer: Insa sunt si multe haine, asa zise de firma a caror calitate, sincer, lasa de dorit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DEPINDE...daca iti permiti cred ca se merita din cand in cand sa-ti mai iei cate ceva firmat. Eu am 3 posete UCB (united colors of beneton) care sunt facute foarte bine si pe care le am de circa 3 ani, arata incontinuare la fel de bine ca atunci cand le-am luat. De la aceeasi firma am pantaloni raiati si adidasi. ma simt bine si calitatea este intr-adevar buna. hainele firmate sunt de calitate dar cred ca se poate trai bine merci si fara ele. Insa oricum, e de precizat ca rezista mai bine la spalat si in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cateodata se merita, mai ales la incaltaminte. Cateodata poti sa gasesti haine frumoase si la preturi mici, dar trebuie sa umbli dupa ele. Cele de firma sunt mult mai calitative, si daca as avea bani, poate mi-as cumpara mai mult de-alea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×