Sari la conținut
Forum Roportal
nike

Va imbracati cu haine de firma?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..merita ..bineinteles :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt mine e mai importanta calitatea, nu cantitatea...

un numar mai mare d haine nu inseamna nmk... mai ales dak mai vezi ink o gramada de oameni imbracatzi la fel ca tine p strada... parerea meaaaaaaaaaaaaa :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..merita ..bineinteles :evil:

 

 

Vroiam sa spun exact acelasi lucru. O haina de firma este garantia calitatii si cel putin mie, imi da o stare de bine, intr-o zi mohorata ma binedispune, la fel ca si faptul ca port un parfum sau lenjerie intima de firma (chiar daca o stiu doar eu). P.S. Si totusi stiu, nu haina face pe om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vroiam sa spun exact acelasi lucru. O haina de firma este garantia calitatii si cel putin mie, imi da o stare de bine, intr-o zi mohorata ma binedispune, la fel ca si faptul ca port un parfum sau lenjerie intima de firma (chiar daca o stiu doar eu). P.S. Si totusi stiu, nu haina face pe om.

Ba da ,face , caci hainele exprima foarte multe lucruri ,de ex : situatia financiara , nivelul intelectual , si multe alte lucruri care un observator fin le poate face .

Deci..daca avem bani, merita sa dam. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti? Merita sa cheltuim banii pe haine de firma??

Depinde ce firma. Decat sa-mi cumpar haine de firma fabricate in Romania mai bine imi cumpar haine pe care le poarta tot omul de rand din Germania, sunt mult mai de calitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde ce firma. Decat sa-mi cumpar haine de firma fabricate in Romania mai bine imi cumpar haine pe care le poarta tot omul de rand din Germania, sunt mult mai de calitate.

Acele haine,sunt facute cam tot in Romania...din pacate pentru multi de pe la noi.Vin materiile prime si mana de lucru ieftina le produce.Daca mergi intr-o fabrica de tipul asta, iti iei haine bune la preturi romanesti.Dar,nu toata lumea stie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer sa am mai multe haine bune , dar nu neaparat de firma.

In primul rand , sa luam partea cu calitatea:

marile firme sport , gen Nike se duc in China unde mana de lucru este ieftina , aduc matritele lor , materialul lor si comanda 400 de perechi de pantofi . Chinezii evident ca raman cu material , raman cu matrite asa ca mai fac si ei inca 200 identici , dar fara numele rasunator. Asta e doar un exemplu(cu toate astea , la incaltaminte sport eu port doar Adidas , Nike , Puma si ce mai e firma :crazy: ).

 

Ei , daca as da bani doar pe pantofii de firma(am o pasiune pt. pantofi si genti) a avea ... sa zicem 3 perechi , ca la 3 mil jumate perechea nu-ti prea permiti. In schimb imi cumpar de unde vad modele frumoase asa ca am in jur de 30 de pantofi de vara de absolut toate culorile si modelele. Si imi convin mai mult asa pt. ca oricum moda trece , iar daca mi se strica o pereche de pantofi pe care am dat 150.000 sau 300.000 nu e absolut nici o problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere NU !!! Eu imi cumpar haine la un pret de mijloc , nici de la 38+ ,dar nici de la reprezentata Puma,Nike....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×