Sari la conținut
Forum Roportal
a.claudia

cum ati scapat de gindacii de bucatarie

Postări Recomandate

eu sunt foarte strict si exigent cu chiriasii... ei voiau sa-si faca o gradinita... sa dea petreceri toata noaptea cu foarte multi invitati de la vecini... nu lasau prea multa ordine dupa ei... dadeau iama prin camara fara sa-i intereseze cine face piata si cat se cheltuie...

in aceste conditii am reziliat contractul...

au plecat fara sa se mai uite inapoi... asta pt ca am tras apa dupa ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am scapat de ei cumparandu-mi o ....................pisica! pe bune , a inceput sa-i vaneze in lipsa de soareci :cry:

 

IDEM ! numai ca acuma am o alta problema . s-au treminat gandacii si motanu e nervos... , mai vrea :yahoo: ... asa ca , cine mai are niste gandaci in plus , pls ... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat si eu cu toate prostiile incepand de la RAID ca de... reclama, acid boric si Regent, tot felul de otravuri puternice folosite in agricultura contra daunatorilor si nimic... pana cand am dat de un produs israelian impotriva gandacilor si taratoarelor numit K300 (un spray contra gandacilor de bucatarie si taratoarelor). am dat 2 tuburi pentru 2 camere, bucatarie si baie si gata. au murit toti si nu mai am deloc de vreo 5 luni. n-am mai vazut picior de gandac de bucatarie...

 

Produsul e importat de o firma din Bucuresti direct din Israel. multa precautie la aplicarea produsului deoarece e extrem de otravitor (sa tineti geamurile deschise in timp ce aplicati si grija mare la contactul cu pielea, ochii si caile respiratorii deoarece nu prea e de joaca cu el.)

 

daca sunteti interesati ma uit ce firma importa produsul. eu l-am gasit doar la magazinele Univers All din Timisoara.

 

http://www.bucurestisupermarket.ro/index.p...duse&dir_id=106

 

nu stiu daca am voie sa postez un link. nu fac reclama si vreau doar sa ajut. in rest... a da... nu ma deranjati cu reply-uri sau comentarii. oricum nu mai intru pe site-ul asta.

Dumnezeu sa va binecuvanteze.

pa.

Editat de K300

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
IDEM ! numai ca acuma am o alta problema . s-au treminat gandacii si motanu e nervos... , mai vrea :surrender: ... asa ca , cine mai are niste gandaci in plus , pls ... :stars:

eee, lasa gandacii, acum e vara...vezi daca poate prinde muste si tantari.....pisica mea incearca sa se specializeze in domeniu :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×