Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 41 minute, Enki a spus:

Ar insemna ca acel forumist este fix managerul spitalului Foisor.

Hmmm...

Tu citesti ce scrie preopinentul? Sau iti raspunzi tie insati? Sa te bag in seama inseamna sa iti perturb monologul, observ.

Esti asa de "pe felie", ca orice ti-as spune ar fi degeaba. My god!:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

My god! Ai dat si ochii peste cap?

Dar tu ai citit ce scrie preopinentul? Ai ceva de zis legat de asta? Sau esti de acord ca managerul este cel care a ales sa arunce oamenii in strada in felul in care a facut-o. Ca doar nu i-a zis arafat sau voiculescu: da-le un sut in cur si arunca-i in mijlocul protestatarilor?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Enki a spus:

Dar tu ai citit ce scrie preopinentul?

Preopinentul se pierde in amanunte. Ce mai conteaza cum i-a dat afara pe bolnavi? Ideea ca i-a dat afara pe bolnavi, ca sa faca loc celor cu covid.

Intelegi ideea principala? Nu mai conteaza alte boli, conteaza doar covidul.

Poti gandi logic. Fa si tu un mic efort. Era o vreme cand credeam ca poti. Ceaveti ma cu covidu' asta?:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, adal* a spus:

Preopinentul se pierde in amanunte. Ce mai conteaza cum i-a dat afara pe bolnavi?

Pe bune??? Adica nu conteaza daca te arunc in chiloti in strada, sub telefoanele unor protestatari urlatori care sa te exploateze mediatic? in loc sa te pun discret in ambulanta care te muta sau te duce acasa, direct de la usa spitalului? bine, mah, nu conteaza pentru tine. ai pielea groasa.

Pentru altii conteaza.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Enki a spus:

Pentru altii conteaza.

Tot nu poti sa apuci ideea principala, vad. Inca mai bajbai. off!:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea principala era demnitatea umana. Pe aia nu vrei tu sa o iei in discutie, ca ar da prost managerul responsabil. Dar nah, avand in vedere ce alte nuante.politice ai mai scapat pe aici pe forum, nu ma mira poziția ta.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Enki a spus:

Dar nah, avand in vedere ce alte nuante.politice ai mai scapat pe aici pe forum, nu ma mira poziția ta.

N-am scapat nici o nuanta, doar tu ti-ai imaginat chestii. Daca ai sa-mi reprosezi ceva, sau ai o dovada concreta din ce am scris pe forum, pune-o aici.

Cand imi spun vreo parere o fac doar in speta in cauza si incercand sa fiu obiectiv. Nu am preferinte politice si toti politicienii mi se par niste gunoaie, inclusiv aia de la usr.

Ca sa nu mai avem vorbe. La tine nuanta este deja o culoare bine definita, asa ca nu mai zi de mine.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lol.

Nu vorbesti cu un copil de gradinita, adal.

Dar daca asa vrei sa pari aici, printre noi, te poti autodescrie cat doresti tu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, Enki a spus:

Ideea principala era demnitatea umana.

Despre ce demnitate umana vorbesti tu, Enki? Oamenii aia aveau in continuare nevoie de tratament postoperatoriu si tu presezi conducerea spitalului sa-i evacueze. Daca erai medic si aveai constiinta cat de cat, ce ai fi facut?

Managerul ala, sau ce naiba o fi, s-a saturat de atata presiune si i-a scos pe toti in disperare, ca de, covid.

Te-ai pus in locul lui?

 

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si din nou, se ajunge la decat sa schiopateze maica-mea, mai bine sa moara ma-ta.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×