Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Acum 1 minut, alexandru_al3c a spus:

Repede un pronostic pt loviturile de departajare,eu zic ca se califica Elvetia. 

Zic la fel, dar dupa penalty-ul ce l-au avut mai devreme... 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, alexandru_al3c said:

Repede un pronostic pt loviturile de departajare,eu zic ca se califica Elvetia. 

Franța!

Dar oricum, nuș dacă se pune, având în vedere că intuit două rezultate de egalitate.:biggrin:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata! Câștigă Elveția!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi pare foarte rau, mi-am dorit ca si alte echipe sa castige campionatul, prea mereu a fost Franta, Germania, Spania, Italia... e timpul pentru ceva nou. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow!!!  mi-a placut actiunea "elvetianului" ... au eliminat campionii mondiali la fotbal, parca asa au zis comentatorii americani, ca omu'  urla de necaz si n-am auzit bine.  Noroc ca la noi este dupa amiaza aproape de orele 3:00 PM si nimeni nu cheama politia, dar acum mi-e o foame de Urs/Lup tot acolo-i, dar am de mers sa-mi cumpar un Steak sa ma cinstesc ca lumea.

Nu voi bea nici bere sau vin ci o sticla intreaga de sampanie!!! 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io oricum nu mizasem pe Franța și se pare că am avut dreptate, măcar din acest punct de vedere. Zisesem , Belgia, Italia sau Germania. Nașpa că în sferturi se întâlnesc Belgia cu Italia. bine, după rezultate, s-ar putea să emită pretenții Spania sau chiar Danemarca. Vedem...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Blues a spus:

Nu-mi pare foarte rau, mi-am dorit ca si alte echipe sa castige campionatul, prea mereu a fost Franta, Germania, Spania, Italia... e timpul pentru ceva nou. 

Asta voiam si eu, dar n-am gasit cuvintele potrivite!!!   Mereu se carpesc cu vechituri cand talentele noi si potentiale sint neobservate.  S-a mai vorbit ca s-a observat in echipele anterioare ca atletii s-au cam imbatranit, le-a trecut timpul pentru a concura si masura potentialul fizic cu tinerii.   Se investea in alteti de varsta de pensionare doar sa nu-si piarda din popularitate sau locul important de la ultimul meci care l-a calificat.   Asa nu mai merge, a fost mare plictiseala in fotbal, urmeaza vremea tinerilor si le doresc succes!!!   A paria intr-o echipa miliarde, e fara sens, in tineri este viitorul, ei au nevoie de suport financiar!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×