Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Acum 6 minute, Blues a spus:

Eu nu l-am vazut, dar ma bucur ca l-am apucat pe asta, super meci. 

S-a luptat la greu, asta-i adevarul, in comparatie cu alte meciuri unde se tot trimitea mingea acasa la portar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Vriies a spus:

A sesizat cineva că Vriies a fost pe felie? :laugh: Și nu că ar fi ghicit rezultatele corecte, însă pentru că a intuit rezultatele de egalitate din cele două meciuri. 

Mercic anticipat pentru felicitări! :laugh:

:no:  cand mi-e foame doar la mancare ma pot gandi, dar vreau un gol inainte de penalty-uri sa fie mai putin dureroasa rana!!!  

Good Thinking!!!  am uitat sa te felicit ... La multe rezultate dar pe bani si mai multi!!!  Felicitari!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pus mana pe borcanul cu bomboane acrisoare tari in forma de felii de fructe din categoria Art Fruits Candy de la firma Hammond's Candies.  Se vand in borcane de dulceata cu surub.  Tin langa mine intr-un sertar in birou, sa nu bata caldura pe ele sa mi le topeasca. 

Omu'i nervos ca ieri am uitat sa ne oprim la magazinul doar cu bauturi alcoolice sa cumparam bere ca le-a baut pe toate desi le-am cumparat pentru 4 Julie  :surrender: iar eu nu ma sacrific pentru voluntariat sa merg in urgenta sa-i cumpar nimic.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Băăăă! Băgați, bă, odată, golu ăla! Că oamenii mai tre să și muncească mâine, adică azi...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Enki said:

Primul meci cu lovituri de departajareeeeee

Poi, da, ca să-mi facă fix mie în ciudă! Că mâine o să am o zi plină și nașpa!:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×