Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aveti grija de voi. Amandoi.

 

ce pati contul tau?

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, Melania a spus:

Meh, eu sunt.     Sunt bine eu.    El se simte rău.  "Meniere" syndrome.

Am citit MANIERE mai 'nainte  ... :o:  

Sanatate si recuperare rapida!!!  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, nu păți nimic. E mai bine cu altul, lasa, ca prea mulți tâmpiți ma urmăresc, duca-se. Am schimbat parola pen' că cineva îmi voia "binele", mai aveam și paranoia, am schimbat și așa a rămas. Schimbat și am uitat ce am pus in loc. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie îmi pare foarte rău de el, pentru că e un om foarte, foarte bun. Și pe mine m-a iertat, și pe alții...eu nu sunt așa. El trebuie să fie bine pentru că este un om bun, boala lui este de fapt pedeapsa pentru păcatele mele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-as pune asa in ecuatie datele, tu n-ai nimic cu acea conditie, din pacate apare la unii.   Nu trebuie sa te simti vinovata, din contra, trebuie sa fi tare langa el.

Ca un om batran la 80 de ani are conditia asta, credem ca-i normal, vine cu varsta, n-am stiut ca si tinerii se pot imbolnavi de asta asa de usor.   Cunosc foarte multi si aici si dau vina pe multe masini de pe strazi, ba ca au lucrat pe santier si erau in galagie desi erau doar ingineri de drumuri si poduri, cu mapa nu cu sapa, sau la croitorie, chiar alaltaieri am auzit se sotul unei prietene care a lucrat intr-un loc linistit, desigur il clasam ca-i varsta.   N-am auzit de aceasta conditie medicala pan'acum.  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RMN-ul poate dezlega multe mistere. Problema la el însă este la urechea internă, sindrom vertiginos determinat de inflamația din gât, faringita tratata insuficient și e posibil sa fi migrat către ureche, a avut otită in perioada in care era ...ei,. Înțelegeți voi, mi-e lehamite sa scriu acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Melania a spus:

boala lui este de fapt pedeapsa pentru păcatele mele.

Tu nu ai pacate. Pacat e sa distrugi pe cineva din pura rautate. Tu nu esti asa. Deci nu ai pacate.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu ne ajuta mereu. Gabi se simte din ce in ce mai bine, azi ne jucam pe PS4. A și condus puțin, vertijului aproape că a dispărut. Sunt foarte mulțumită de evoluție.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×