Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cehia - Romania

Postări Recomandate

Am vazut ca galerie a fost. Pacat ca nu au meritat banii dati pe bilet. Acel meci a fost o rusine pentru nationala Romaniei. Cica:....au jucat cu teama de la bun inceput. Dar ce e frate? Din cate am vazut cehii nu erau nici mai voinici, nici figuri de balauri nu aveau. Probabil ca singura deosebire este ca si-au facut treaba cu seriozitate si nu sa-au intrecut care mai de care in smiorcaieli de domnisoare vedete.

Am pierdut timpul uitandu-ma la acel meci. Rusine sa le fie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate am vazut cehii nu erau nici mai voinici, nici figuri de balauri nu aveau.

 

Eh... parca erau un pic mai voinici decat ai nostri totusi... mai ales nenea caoller care masoara vreo 2 metri :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, lasa mey, ca inaltimea nu face jocul. romanii au jucat prost si asta e. Au declarat-o chiar ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te contrzic... am recunoscut c-au jucat modest... si scuze nu prea au... sa-a vazut diferenta dintre Mutu care freaca tribunele pe la Chelsea si Baros care joaca la Liverpool... :evil:

 

Se pare totusi ca nu-i totul pierdut.. olandezii sa-au impiedicat de macedoneni si asta ne da dreptul sa speram la locul 2...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un meci mai mult decat modest...chiar foarte slab.Ma asteptam la mai mult!Nu am putut sa inteleg titularizarea lui Marica,iar Barcauan a fost depasit de situatie in cea mai mare parte a jocului.De Soava ce ar mai putea fi spus...

Per total,au fost lamentabili! :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea a acuzat prestatia lui Barcauan... daca nu ma insel el a fost cel care trebuia sa-la "tina" pe caoller... a facut atat cat a putut... un jucator precum cehul nu e anihilat doar cu un jucator... mi se pare aici o greseala de tactica... trebuia sustinut fostul dinamovit de cel putin un jucator... dar cine sa-la ajute daca toti au fost adormiti?? Lui Rat a trebuit sa-i arate Lobont unde sa stea :twisted: la o faza fixa...

Revenim la fotbalul care se joaca acum si la tactica pe care o aplica Iordanescu... mi se pare ca, usor,usor, este depasit... poate ar fi timpul sa se ocupe doar de politica... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La momentul actual,cea mai buna solutie ar fi aducerea lui Piturca.As fi luat in calcul si varianta Lucescu,dar asta este chiar imposibil in conditiile de fata!Un lucru este cert:Iordanescu este mai mult decat depasit de situatie! :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai nostrii au jucat fara sa puna suflet in ceea ce fac si sa-a vazut.

Ai nostrii au jucat mai bine decat ma asteptam sa o faca sau poate au jucat cehii mai slab.

Transmisiunea a fost jalnica.

Stiti cumva de ce meciul a fost la 18? Un astfel de meci mi se parea mai nimerit sa fie pe nocturna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... am sperat ca tot romanu dar totusi realitatea este alta... am avut dreptate ...

dupa cum ii stiu eu sigur luam bataie. sper cel putin sa nu o luam la scor mare. :evil:  :)  :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×