Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cehia - Romania

Postări Recomandate

Un 3-0 poate ne trezea de tot si incepeau sa puna osul.

Nu cred ca avem o echipa mai slaba ca a Greciei insa din punctul de vedere al dorintei si al ardorii cu care jucam mai avem multe de invatat de la ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

romania ar avea nevoie de un antrenor de valoare care sa stie sa antreneze nu sa se roage (si asta nu face prea bine ca nu sunt rezultate)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu stiu daca antrenorul e singurul vinovat... intr-adevar, uneori mi sa-a parut depasit de fotbalul care se practica azi, insa si jucatorii au o parte din vina... nu mai vin la nationala din placere... si nici jucatori capabili sa faca diferenta nu prea mai avem (poate Chivu si un pic Lobont... pe Mutu nu-la pun pentru ca el va fi suspendat)... generatia de aur ii avea pe Hagi, Popescu, Petrescu, Munteanu, Dumitrescu etc... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
romania ar avea nevoie de un antrenor de valoare care sa stie sa antreneze nu sa se roage (si asta nu face prea bine ca nu sunt rezultate)

 

Trebuie sa te contrazic.

Selectionerul aduce jucatorii dar ei trebuie sa aduca jucatori la echipa nationala pentru ca de-aia ii spune selectioner si nu antrenor.

Antrenorul de la club are datoria sa puna la punct jocul jucatorului. Selectionerul doar "leaga" echia.

Dar mai presus de toate e vointa jucatorilor. :afro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca acum toate jocurile au evoluat jucatorii joaca dupa tactica antrenorului asa ca ar trebui un antrenor cu idei noi !puiu e dapasit !generatia a fost de aur prin jocul prestat nu neaparat prin jucatorii ei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ca daca schimbam antrenorii la fiecare campionat jucatorii nu o sa inteleaga tactica nimanui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu nu ma pricep la fotbal...dar cand aud "generatia de aur"...mor

..generatii de aur au fost si vor mai fi....."generatia de aur" este o expresie de "nostalgic" care poate avea minim varsta mea....dar in acest forum o tot foloseste cineva mult prea tinar pentru aceasta expresie ...

..."generatia de aur" este mereu sub ochii nostri..NOI ii dam viata...sa traim la prezent ... si sa apreciem ce avem...!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adevarat c a zis dandor!!!!!!!!!!!!!!baieti de aur sunt peste tot trebuie doar sa se uite un selectioner bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×