Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Da, deci...acuma tre' să zic că am folosit ventolinu' mai devreme. Mno, asta e scuza mea când cineva vine și vede ditamai praful peste tot. Nu îmi place să fac curat, da' sunt și alergică. Soluția ar fi să plătesc pe cineva. Dar nu îmi place să mi se umble în lucruri. Iar dacă nu am dezordinea și împuțiciunea mea nu mai găsesc nimic. Oricum nu găsesc. Ei na. Vai. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu am crezut ca oricine poate aprecia un actor daca e bun sau prost. Ala care iti transmite stari e bun, ala care nu... nu. Ei bine Adrian Nartea nu e actor si nici nu se da. El e cu squash-ul, astea... Amu ca noi suntem pusi in fata ecranului sa-l admiram... e alta treaba. Si chiar il admiram ca stau hainele impecabil pe el, are miscari atletice foarte senzuale, este foarte frumos ca aparitie. Daca ma intrebati pe mine, mai mult de la gat in jos. Moaca e inpersonala, rigida, imobila, inexpresiva... omul nu e actor, cum spuneam. Prin comparatie cu Olimpia Melinte sau Adrian Artadits... in fine, omul e decorativ si place. N-am inteles de ce ca are o singura expresie de zambet, una singura. Cand ii zic aia sa zambeasca el o scoate din buzunat. E aceeasi.  Pozele sunt reusite, nimic de zis. 

La voi cu e? :)

 

`na ziua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine e in felul următor: slăbesc, mă ingras, iar slăbesc, iar mă ingras. De vreo trei luni AM O FOAME DE MOR, eu știu de ce, nu, nu-s borțoasă, da' nu se cuvine să fac reclama la prostii pe forum. Nu că nu aș fi făcut. Sau nu că nu s-ar înțelege cumva despre ce vorbesc acilea. Bine, mâncatul compulsiv m-a luat de prin septembrie. (Of!).

Mă gândesc că dacă vreau sa slăbesc tre' să îmi impun niste restricții (god, cam la 3 ani fac asta, că mă ingras la 3 ani, apoi slăbesc fulminant și după 3 ani mă ingras in 2 luni la loc, apoi iar slăbesc fulminant). 

Da' voi, dragii mei, ce adicții aveți? Eu le am cam pe toate ( fara gambling). 

Doamne, ia de pe mine kilogramele astea și da-le celor nevoiași!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, okay, m-am pierdut în amănunte. Bo$$, ideea e că io chiar nu am chef in momentul acesta din viața sa imi impun restricții. Oricum m-am îngrășat din mancarea Mea așa că nu cred că ofensez. Anorexia are de așteptat. Momentan ne concentram pe îmbuibare. Food is a bitch. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Okay, people. Mai am o oră și se fac 72 de ore de când sunt up. Cred că e momentul să iau o pauză, să dorm. Wuvz ya all și să faceți sex de Paști.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×