Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

La prima emisiune erau atat de prost imbracate astea noi... apoi cand au intrat stilistii in pita... alta viata. Ieri, de exemplu, am vazut tinute foarte faine. Iar Pepe e o alegere de plans. 

Una peste alta nu e o evolutie acest sezon.

 

S-aveti un an nou foarte bun si sa fiti sanatosi.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat și eu de vreo câteva ori acolo (asta că n-am avut încotro) și aproape că m-am îmbolnăvit de nervi! :laugh: Cine era în juriu? 

 

Pepe! 

E clar că n-are ce căuta acolo, însă, ciudat, mi s-a părut totuși cel mai valabil ca prestație.

 

Maurice!

Auzi! Omu cică e „stilist”! Un bursuc gras și umflat, numai dacă te uiți la el și-ți dai seama că n-are ce să caute acolo! Un „stilist” ar trebui să aibă o oareșce ținută care să se reflecte atât în atitudine, cât și în felul în care arată.

 

Raluca Bădulescu!

Idem. Femeia are 37 de peruci și buze umflabile. Asta cică ar fi un garant al stilului. Acum patru ani era o umflăciune, dar a făcut o operație prin care și-a tăiat stomacul. Mă rog, aici s-a străduit.

 

Cătălin Botezatu!

Omu' are inele stufoase pe toate degetele de la mâini, orice manelist ar fi invidios. Pe pariu că are câteva și pe degetele de la picioare! Cu toate astea sau tocmai din această cauză, omul „strălucește” printr-o duritate exemplară și prin „stil”! Mă leși?

 

Ăștia-s „judecătorii”, stiliștii noii ere de la noi, în care prostul gust și mitocănia au ajuns la loc de cinste pe o așa -zisă scară axiologică. 

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Davi_ a spus:

Mie imi place de Maurice, atât. 

E pepe in juriu?  :laugh:

Davi, ai 6666 puncte! 

Si mie imi plac Maurice si Raluca. Imi placea si Iulia. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 24 minute, Vriies a spus:

M-am uitat și eu de vreo câteva ori acolo (asta că n-am avut încotro) și aproape că m-am îmbolnăvit de nervi! :laugh: Cine era în juriu? 

 

Pepe! 

E clar că n-are ce căuta acolo, însă, ciudat, mi s-a părut totuși cel mai valabil ca prestație.

 

Maurice!

Auzi! Omu cică e „stilist”! Un bursuc gras și umflat, numai dacă te uiți la el și-ți dai seama că n-are ce să caute acolo! Un „stilist” ar trebui să aibă o oareșce ținută care să se reflecte atât în atitudine, cât și în felul în care arată.

 

Raluca Bădulescu!

Idem. Femeia are 37 de peruci și buze umflabile. Asta cică ar fi un garant al stilului. Acum patru ani era o umflăciune, dar a făcut o operație prin care și-a tăiat stomacul. Mă rog, aici s-a străduit.

 

Cătălin Botezatu!

Omu' are inele stufoase pe toate degetele de la mâini, orice manelist ar fi invidios. Pe pariu că are câteva și pe degetele de la picioare! Cu toate astea sau tocmai din această cauză, omul „strălucește” printr-o duritate exemplară și prin „stil”! Mă leși?

 

Ăștia-s „judecătorii”, stiliștii noii ere de la noi, în care prostul gust și mitocănia au ajuns la loc de cinste pe o așa -zisă scară axiologică. 

Nu te pricepi la moda moderna. Sau nu esti fiert pe moda.:meeting: 

 

La multi ani, Rodica!

Editat de Fiero
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 minutes ago, Fiero said:

Nu te pricepi la moda moderna. Sau nu esti fiert pe moda.:meeting: 

 

N-aș zice că mă pricep sau nu la moda modernă, de acord. Poate-s depășit, asta e. Dar cine ar zice cu mâna pe inimă că se pricepe? În fine, mă refeream mai degrabă la bunul-gust și la îndreptățirea celor care îl promovează.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Vriies a spus:

M-am uitat și eu de vreo câteva ori acolo (asta că n-am avut încotro) și aproape că m-am îmbolnăvit de nervi! :laugh: Cine era în juriu? 

 

Pepe! 

E clar că n-are ce căuta acolo, însă, ciudat, mi s-a părut totuși cel mai valabil ca prestație.

 

Maurice!

Auzi! Omu cică e „stilist”! Un bursuc gras și umflat, numai dacă te uiți la el și-ți dai seama că n-are ce să caute acolo! Un „stilist” ar trebui să aibă o oareșce ținută care să se reflecte atât în atitudine, cât și în felul în care arată.

 

Raluca Bădulescu!

Idem. Femeia are 37 de peruci și buze umflabile. Asta cică ar fi un garant al stilului. Acum patru ani era o umflăciune, dar a făcut o operație prin care și-a tăiat stomacul. Mă rog, aici s-a străduit.

 

Cătălin Botezatu!

Omu' are inele stufoase pe toate degetele de la mâini, orice manelist ar fi invidios. Pe pariu că are câteva și pe degetele de la picioare! Cu toate astea sau tocmai din această cauză, omul „strălucește” printr-o duritate exemplară și prin „stil”! Mă leși?

 

Ăștia-s „judecătorii”, stiliștii noii ere de la noi, în care prostul gust și mitocănia au ajuns la loc de cinste pe o așa -zisă scară axiologică. 

:eek:  Asa cevaaa

Domnule Vriies, nu mă așteptam. 

 

Raluca Bădulescu are perucă pentru că nu mai are păr de arătat. I-a căzut femeii, na. Nu stiu sa fie o plăcere să porți perucă. Peruci. Fie ele și 37. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Davi_ said:

:eek:  Asa cevaaa

Domnule Vriies, nu mă așteptam. 

 

Raluca Bădulescu are perucă pentru că nu mai are păr de arătat. I-a căzut femeii, na. Nu stiu sa fie o plăcere să porți perucă. Peruci. Fie ele și 37. 

De ce, doamnă? Cu ce greșii? 

Poi, dacă nu mai are păr de arătat, ce dreak caută acolo, ca dirgiuitor? Înseamnă că „natura” pare că a vrut să-i spună: „Stop! nu aici, pt că aici nu ești potrivită! Meri în altă parte și jurisează!”

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Vriies a spus:

De ce, doamnă? Cu ce greșii? 

Poi, dacă nu mai are păr de arătat, ce dreak caută acolo, ca dirgiuitor? Înseamnă că „natura” pare că a vrut să-i spună: „Stop! nu aici, pt că aici nu ești potrivită! Meri în altă parte și jurisează!”

Să nu-mi spui că ai băut vodcă expirată!

Altfel nu-mi explic superficialitatea cu care judeci criteriile de competență în baza aspectului fizic al unei persoane. 

Într-adevăr, foarte, foarte neașteptat din partea ta...

Sau poate ți-a spart careva contul și postează în locul tău. :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×