Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 6 minute, Vriies a spus:

Iar tu meriți pupici! :smile:

Pese: Bine, măh, da să nu faci tu măcar o sarma, acolo? :sad:

Nu stiu sa fac. Dar nici nu pot spune ca-mi plac. Si cum nici ai mei nu se omoara dupa ele, de fapt, nu le plac, de-aia nu am invatat sa fac si nu am facut. Si-asa am facut o oala uriasa de piftii doar pentru a-mi face mie pofta, o sa am piftii, carnati, facui si guacamole si prajituri (mai si cumparai), am si torturi de inghetata. Si multe alte prostii am mai cumparat. E mult prea multa mancare.:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Fiero said:

Nu stiu sa fac. Dar nici nu pot spune ca-mi plac. Si cum nici ai mei nu se omoara dupa ele, de fapt, nu le plac, de-aia nu am invatat sa fac si nu am facut. Si-asa am facut o oala uriasa de piftii doar pentru a-mi face mie pofta, o sa am piftii, carnati, facui si guacamole si prajituri (mai si cumparai), am si torturi de inghetata. Si multe alte prostii am mai cumparat. E mult prea multa mancare.:smile:

Guacamole? uau! ce-s alea, bre? se mănâncă, așa, mai pe seară? :smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Vriies a spus:

Guacamole? uau! ce-s alea, bre? se mănâncă, așa, mai pe seară? :smile:

Ceva facut din avocado. Ii place fiului cel mare.:laugh: Eu gatesc la cerere.  Azi a vrut paste carbonara, de exemplu, si aia i-am facut.

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bună să fie și dimineața asta! 

Am citit că esti răcită. Dacă te încălzește cu ceva, eu am fost lată vreo săptămână, cu febră și senzații de sufocare, dureri de toate cele și tuse de măgar. Doar perfuziile m-au salvat. 

Nu stiu ce drac de viroză am luat, dar am crezut ca crap. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetele vesele, unde stabilim locatia?

Vestea buna e ca nu mai am mult si termin treburile.  Vestea rea e ca se pare ca facui indigestie. :biggrin:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×