Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am sa incerc stilul ABC, sa vad daca imi iese:

 

 

Mai Mementomori, n-ai ce lucra?

Vrei probleme desi ti-e bine?

Te legi la cap desi nu te doare?

Nu esti tu multumit, cu banii in buzunar si liniste in casa?

De ce nu stii sa apreciezi ceea ce ai?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iromotnemem, muncesti undeva? Ai hobby-uri? Facultate, masterat? Cu ce te ocupi?

 

Diplomele infrumusetesc un barbat mereu mai mult decat pe femei.

 

Am observat ca inginerii de la uzinele nucleare au neveste de supermodel iar ei sint scunzi, grasi, cheli, ochelari cu multe dioptri dar au un cont in banca foarte atractiv!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iromotnemem, muncesti undeva? Ai hobby-uri? Facultate, masterat? Cu ce te ocupi?

 

Te preocupa atat de mult chestia asta?

Daca da, ce ai de gand sa faci? Stii doar ca tu trebuie sa ai initiativa daca vrei sa schimbi ceva

 

 

Nu intru in detalii. Am deschis acest topic pentru ca asa este acum la moda, sa ne "laudam" ca suntem virgini si avem viata grea  s.a.m.d. Am citit pe net zeci de topicuri cu privire la acest subiect, chiar si cele incepute de citystar si alti balauri. Am cautat solutii, am analizat trecutul meu, stiu unde este problema.

Ma chinuie si virginitatea dar nu asa de mult. In schimb ma apasa faptul ca nu am simtit cum este sa iubesti si sa fi iubit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca inginerii nuculari castiga bine, fiind bine platiti ca sa nu mai faca alte Cernobale, iar femeile adora sa castigi bine./


Daca ai multi bani in cont, atunci imediat vei fi iubit, mementomori. Este o senzatie placuta, ca o mancarime.

 

Daca nu ai bani multi in cont, atunci ar trebui sa iti pui mintea la contributie ca sa ii recoltezi.
 

Editat de tadayo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar si cele incepute de citystar si alti balauri.

 

Citystar este o legenda a internetului romanesc. Este idolul oricarui virgin. Topicul sau "Virgin la 27 de ani" este parte din cultura forumistica contemporana.

In schimb ma apasa faptul ca nu am simtit cum este sa iubesti si sa fi iubit.

 

Ma, depinde acuma ce intelegi prin iubire, cat de multa semnificatie vrei sa dai acestui cuvant. Daca ii acorzi semnificatia derizorie pe care am vazut ca i-o acorda oamenii in general, poti gasi iubire la orice colt de strada. Daca vrei daia cosmica, mai greu. Dar sansele sunt sa nu vrei asa ceva, asa ca iesi din casa si fa-ti o iubita. Gasesti o gramada de fete doritoare la acel nivel de colt de bloc.

Editat de Abc2010ro
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In 2013 Citystar (ce nick si-a ales!) spunea ca este virgin la 33 de ani.

Oare si-o fi rezolvat problema?

 

"Virginitatea la varste inaintate este o maladie a secolului nostru. Si eu sunt virgin la 33 de ani. Nu am voie sa ma sinucid ca ajung in iad. Dar nu am voie nici sa traiesc. Un om ajunge virgin si singur la varste mai mari de 20 de ani din 3 motive: 1) daca este afectat de blesteme, 2)daca trebuie sa plateasca pentru pacatele facute de strabunici acum sute de ani 3) daca cineva cunoscut i-a facut farmece, sau ii face farmece non stop. In cazul 3 trebuie rugaciuni, canoane, sarindare si post non stop timp de zeci de ani. Dupa aia, cand scapi de farmece,(daca mai scapi vreodata) e prea tarziu. Chiar daca lumea nu accepta notiunea de farmece, vraji, blesteme dar asta nu schimba cu nimic situatia. Majoritatea raman singuri toata viata. Altii se sinucid. Nu trebuie sa fii urat(a)/gras(a) ca sa fii virgin(a) si singur(a). E suficient sa se intample una din cele 3 conditii de mai sus. Mie toate lucrurile astea mi-s clare. de cca 18 ani lupt cu farmecele si vrajile. (nu singur, toata familia) pana acum nu am avut succes dar , simtim pe pielea noastra lupta dintre rugaciuni si farmece. Fratele meu de exemplu a fost amenintat cu moartea de diavol, daca mai continua sa faca rugaciuni. Dar nu ne lasam, luptam pana la moarte. Viata e o lupta pana la moarte. Si stim care ne sunt dusmanii, stim cine ne face vraji. Probabil o sa radeti de mesajul meu. E problema voastra, asta nu schimba cu nimic. Si in secolul VII, si in secolul XXI crestinii se lupta cu diavolul. Daca ne-am construit zgarie nori si avem facebook nu inseamna ca suntem scutiti. Virginitatea nu e o boala mentala cum zicea cineva mai sus. Normal, oamenii fericiti rad de noi, ca ei nu pot intelege cum poate ramane cineva virgin. Un om satul nu va intelege niciodata pe cel flamand. Dar dupa moarte veti intelege. Pana atunci nu aveti decat sa radeti in continuare."

 

http://tabu.realitatea.net/virgina-la-27-de-ani/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Aia e si fitoasa, da-o incolo:

 

"nu găsesc niciun bărbat care să-mi fie pe plac"

 

"când ajungeam la momentul „acela“, mă eschivam de teamă că n-aș face față, că n-aș fi „bună“."

 

Ea defapt nu vrea sa-si piarda virginitatea, ci inca viseaza la Fat Frumos. Ia sa vina la mine cea mai aleatoare fata de pe strada. In secunda 2 imi voi si pierde virginitatea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×