Sari la conținut
Forum Roportal
Nepturion

De unde ne vin idei?

Postări Recomandate

Aaaa, apropos de idei venite in baie, cine mai stie de unde anume... :roll: :

-De ce le vin barbatilor ideile cand fac sex???

- Pentru ca sunt conectati la un mare geniu, hihihihi... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da in baie la ce sunt conectati? :crazy: ::roll:: ::-: ::-:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da in baie la ce sunt conectati? :crazy:  ::-:  ::-:  ::):

[snapbacca]38819[/snapbacca]

nus.... la propriul geniu? habar n-am!!! :roll:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gen-you, gen-me?Numai prostii avem in cap pacatosii de noi! :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai o persoana care este plina de idei are si o imaginatie bogata,fie ca acestea ii vin din cauza ca se uita la tv,citeste carti sau navigheaza pe net citind ce scriem noi pe roportal :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ceea ce ne inconjoara, inclusiv starea psihica de moment ne influenteaza modul de a gandi.Putem privi optimist sau pesimist natura,oamenii,situatiile de moment iar ideile curg intr-un sir nesfarsit. :crazy: :roll: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca ideile vin cand suntem relaxati. Dar asta difera de la caz la caz. Uneori cu cat te straduiesti mai mult cu atat nu-ti vine nici o idee, iar alteori ideile vin atunci cand le chemi. E si o chestiune de autosugestie, noroc, astre sau mai stiu eu ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu cred ca ideile vin cand suntem relaxati. Dar asta difera de la caz la caz. .

[snapbacca]39449[/snapbacca]

 

Asa e! Cu cat esti mai relaxat si nu stai cu gandul la acea idee care nu mai vine, tup! si surpriza! :tease: Mie cele mai bune idei de pana acum mi-au venit in somn si sunt multumita ca le-am si pus in practica, pentru ca au dat roade! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa e! Cu cat esti mai relaxat si nu stai cu gandul la acea idee care nu mai vine, tup! si surpriza!  :tease: Mie cele mai bune idei de pana acum mi-au venit in somn si sunt multumita ca le-am si pus in practica, pentru ca au dat roade!  :tease:

[snapbacca]39453[/snapbacca]

In somn? N-am patit.

Interesant! :tease:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In somn? N-am patit.

Interesant! :tease:)

[snapbacca]39480[/snapbacca]

 

Si se intampla sa fie idei destul de bune, dupa cum am mai zis. Uite, data viitoare cand ai nevoie de o idee, gandeste-te la treaba asta numai seara, de cum pui capul pe perna (pana adormi :tease:) si poate "vei pati" si tu! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×