Sari la conținut
Forum Roportal
Nepturion

De unde ne vin idei?

Postări Recomandate

Buna, moon angel. Bine ai venit la noi pe roportal.

Imi permit sa fac legatura cu nicca-ul tau, fara nici o suparare :

 

Mie, cele mai multe idei imi vin cand e LUNA PLINA:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant....cu placere iti raspund si eu ....dc tocamai sub luna plina???esti rac??...sau poate vampir???:(..:pee..eu sunt agitata sub luna plina...dc tocamai sub luna plina??? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, moon angel. Facusem ceva modificari in profilul meu si nu mai imi arata zodia.

 

Acum ar trebui sa se vada ca sunt zodia pesti - deci zodie de apa- luna influenteaza apa (mareele sunt un exemplu evident) :-

 

Imi vin multe idei, asa de multe incat imi permit sa ma auto-numesc IDIOATA!

::(: ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interesant....cu placere iti raspund si eu ....dc tocamai sub luna plina???esti rac??...sau poate vampir???:(..:pee..eu sunt agitata sub luna plina...dc tocamai sub luna plina??? :-

si de unde pana unde noi racii...la un loc cu vampirii? :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eeeee.....noi racii...nu suntem la un loc cu vampiri...decat in exceptii cand vampirii sunt raci..:-))..hahah....vroiam sa zica varcaolacii....nu vampirii...stii ca varcolacii sunt invenitivi:pe...la luna plina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei, disputa intre 2 raci, vedeti ca ne mutam off-topic :-

Eu sunt pesti, asa ca ar trebui sa ne intelegem.

 

Deci, in concluzie, on-topic, ideile ne vin si din dispute sau discutii cu ceilalti. Sau, altfel spus, ideile ne vin din discutii de pe ROPORTAL. De acord?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord...intru'totul..:-...da si racii sa einteleg cu pestii..zodii de apa....deci si prin urmare..ideile ne vin din discutii ,pareri contradictorii (de exemplu,nu mereu)...:dee... ::(:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dorinand,eu nu trebuie sa fiu foarte relaxat ca sa-mi vina o idee buna.unele imi vine dupa ce "le-am cautat" mult timp,altele imi vin intr-o fractiune de secunda si daca nu o spun cuiva sau nu o notez nu o sa mi-o mai pot aminti niciodata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×