Sari la conținut
Forum Roportal
Angel_Of_Love

cum poti sa faci un barbat sa aiba incredere in tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :stars: in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

Poti să faci un tip să aibă mai multă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, da, chiar..... si oamenii care au cea mai putzina incredere in ceilalti sunt cei mai nedemni de incredere.

Si cu asta cred ca te-am lamurit de nu s-a mai vazut! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, da, chiar..... si oamenii care au cea mai putzina incredere in ceilalti sunt cei mai nedemni de incredere.

Si cu asta cred ca te-am lamurit de nu s-a mai vazut! :stars:

Poate nu ai lămurit-o :) , dar ai perfectă dreptate. Subscriu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :) in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

O fi stiind el ceva :doh: Poate comportamentul tau il face sa fie asa.Cine stie.......Hmmmm, ciudat :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vis dulce are dreptate.Iti spun din proprie experienta.Am renuntat o perioada la prietenii mei,doar pe ea o vedeam.Si cand m-am despartit de ea.........Am avut noroc ca au inteles cum e cand esti orbit de dragoste.Data viitoare,daca va mai fi o data viitoare :) voi stii cum sa-i apreciez mai mult.

Ai grija ca te vei trezi singura cuc :stars:

am patit exact la fel...numa ca la mine a fost vorba de el :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul la aceasta intrebare nu reiese din raspunsurile unor sfaturi ci din raspunsurile calitatilor tale ca om, ca exp: cat de bine te poti face inteleasa dar si cat de bune sunt alegerile pe care le faci.....

 

ne facem prea multe griji pt viata altuia care poate nici nu se gandeste la noi.....cu un pic de calm si logica cred ca ne putem reveni :stars:

:) :) :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discuta cu el, sa motiveze cumva comportamentul ciudat. Nu cred ca poti sa faci pe cineva sa aiba incredere in tine, decat discutand clar. Adevarul e pe la mijloc, asa constat des. Roaga-l sa iti spuna, pentru fiecare prieten in parte, ce il deranjeaza. Eu apreciez gelozia, insa nu absurda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o intrebare...pers cu care sunt acuma nu are deloc incredere in mine..e super gelos....sh mereu are senzatia k il voi lasa pentru altul sau k ma dau la toti baietii.. :) in plus nu ii plac prietenii mei...sh din cauza lui ii pierd pe toti..toata ziua tre sa stau cu el...voi c parere aveti??cu as putea sa il fuc sa nu mai fie asa?? il iubesc ..da pur shy simplu mam saturat :)

Ce varsta ai?

Eu intotdeauna am dispretuit pers geloase...pt ca culmea se dovedeste ca tocmai ei sa fie cei care calca stramb........ si daca acum nu ii plac prietenii tai :stars: ....nu vrea sa-l insotesti la WC? :doh:

Ce frumos e sa te vezi rar, sa simti cum te roade dorul, sa va pupaciti cand va intalniti sa simti ca te topesti, orele sa para secunde...ehe ce vremuri :doh: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut si eu un prieten la fel si am ajuns la o concluzie: facea pe gelosul si nu pt ca eu i-as fi dat motive,ci pt ca ii era teama ca eu sa nu care cumva sa fac ce face si el.Nu-l lasa sa te indeparteze de prieteni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut si eu un prieten la fel si am ajuns la o concluzie: facea pe gelosul si nu pt ca eu i-as fi dat motive,ci pt ca ii era teama ca eu sa nu care cumva sa fac ce face si el.Nu-l lasa sa te indeparteze de prieteni.

Esti draguta si imi spui si mie de unde provine numele tau ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×