Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Hotie pe fata!!!
Culmea, nu. Fetele au dat si ele ce au mai putut .. dar n-au mai putut prea mult. Un fel de "they gave their best shot, but the best just wasn't good enough".

Pacat :cheer:

 

E nu-stiu-cata oara cand vad ca se poate merge frumos pana miza devine reala si mare; atunci parca ni se rupe firul, suntem "programati" sa ratam. Si nu vorbesc doar de handbal aici.

Editat de daimon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culmea, nu. Fetele au dat si ele ce au mai putut .. dar n-au mai putut prea mult. Un fel de "they gave their best shot, but the best just wasn't good enough".

Pacat :kiss:

 

E nu-stiu-cata oara cand vad ca se poate merge frumos pana miza devine reala si mare; atunci parca ni se rupe firul, suntem "programati" sa ratam. Si nu vorbesc doar de handbal aici.

daca nu vorbesti de handbal aici...vei fii offtopic! :cheer:

hai sa traiesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culmea, nu. Fetele au dat si ele ce au mai putut .. dar n-au mai putut prea mult. Un fel de "they gave their best shot, but the best just wasn't good enough".

Pacat :cheer:

 

E nu-stiu-cata oara cand vad ca se poate merge frumos pana miza devine reala si mare; atunci parca ni se rupe firul, suntem "programati" sa ratam. Si nu vorbesc doar de handbal aici.

Oricum nu prea speram sa batem Rusia, dar cu Germania altfel ar fi trebuit sa stea lucrurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, la final Spania-Romania=26-25!

In ultima secunda! Pacat!

Editat de BigDefender

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×