Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Azi, Romania-Coreea de Sud!

La pauza=13-19!

La final=34-34!

Asa vom juca pentru locurile 7-8 cu Germania!

Editat de BigDefender

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romania - Germania 25-35!

Asa ca ne-am clasat pe locul 8!

Semifinalele:

Franta-Spania=27-23!

Norvegia-Rusia=20-28!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astazi de la ora 18 pe digi sport,Oltchim Ramnicu Valcea intalneste formatia daneza Randers HK ,in grupele ligii campionilor la handbal feminin...

sezonul asta este poate cel mai slab al valcencelor din ultimii ani,avand doua victorii si doua infrangeri dupa patru meciuri disputate...

in opinia mea de acest meci depinde soarta antrenorului Peter Kovacs,care este foarte contestat datorita evolutiilor neconvigatoare ale echipei in liga campionilor,de cand este el antrenor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai stiu de cand n-am mai vazut o echipa de fotbal sau handbal care sa trateze meciurile cu seriozitate si sa ramana concentrati/te pana la final. noi in momentul in care avem un avantaj de 2 - 3 goluri - atunci am pierdut meciul!

 

 

acu' trebuie sa facem egal cu serbia. sau s-o batem :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici la fotbal si nici in viata de zi cu zi nu avem "invingatori". N-ai vazut la Euro 2008? Romania-Olanda,te lasa olandezii sa le dai gol ,iar derbedeii din echipa noastra erau confunzi. Nu stiau daca sa atace sau sa nu atace.

 

Ce sa mai vorbesc despre Turcia, care tot la euro 2008 in minutul 119 primeste gol de la Croatia, iar in minutul 120 egaleaza.

 

Rusii la fel, tot la euro 2008,avand un singur jucator care joaca in strainatate, au jucat pe viata si pe moarte contra Olandei reusind in final sa-i elimine.

 

 

Uite aici ce spune Mircea Badea despre meciurile respective si despre mentalitatea de invingator :flowers:

http://www.sanchi.ro/view_video.php?viewke...829073c29a8d3a3

Editat de Satana(9)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×