Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am urmarit Lost de la primul episod,acum sunt la episodul 4 din seria 3 si

abia astept sa apara si alte episoade.Totusi va recomand si Smollville e tare!

Tom Welling e beton.Merita vazut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate seria 3 e ultima pt lost.....se termina.:blink:..si am auzit ca nici n-ar avea in jur d 20 eps ca celelalte 2 serii....pt ca ar fi doar finalul.....ma rog, oricum, mie personal imi place enorm serialul, insa seria asta 3 mi se pare cam trasa d par....inteleg c-or avut audienta super mare, insa mai bine sa nu dezamageasca acum spre final....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu s-a trezit intr-o zi ca-i place "lost". prea mult as zice eu, tinand cont ca a pierdut doua nopti cu ochii liptiti de tv dupa ce a venit intr-o seara acasa cu cateva dvd-uri cu tot ce aparuse din lost. si nu s-a lasat pana nu le-a vazut pe toate. apoi... a inceput sa descrce de pe net. lost, lost, lost... cred ca e si el "lost" putin acum :clapping:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lost creeaza dependenta...asta o stiu din experienta...am vazut de cel putin 3 ori unele episoade

Astept sfarsitul...filmului...al meu e departe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi place foarte mult serialul am vazut toate episoadele din prima serie..

ati putea sa imi da-ti informatii despre a 2 serie ce se intampla ca pe aici nu a aparut...

 

pai eu vad acum a treia serie, scot episoadele de pe dc++ si am impresia ca pe tvr e deja seria a doua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate seria 3 e ultima pt lost.....se termina.:airkiss:..si am auzit ca nici n-ar avea in jur d 20 eps ca celelalte 2 serii....pt ca ar fi doar finalul.....ma rog, oricum, mie personal imi place enorm serialul, insa seria asta 3 mi se pare cam trasa d par....inteleg c-or avut audienta super mare, insa mai bine sa nu dezamageasca acum spre final....

 

E naşpa rău dacă se termină.. e prea tare... ar trebui să nu se oprească aici, că au multe de pierdut.

 

Lost creeaza dependenta...asta o stiu din experienta...am vazut de cel putin 3 ori unele episoade

Astept sfarsitul...filmului...al meu e departe...

 

Da şi eu mă declar 'dependent' de acest serial, am văzut toate episoadele p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×