Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

locuri ciudate in Constanta?

Postări Recomandate

care ati auzit de locuri bantuite din constanta sau imprejurimi? auzisem de fostul seminar teologic musulman din medgidia..si de o casa,da nu mai stiu exact unde e.undeva intre constanta si statiunea neptun..

hai ma,nici un constantean pe aici? :D

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca toata Constanta este ciudata ;) :roll: pe langa faptul ca este un oras murdar...ca toate orasele care sunt langa apa :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care ati auzit de locuri bantuite din constanta sau imprejurimi? auzisem de fostul seminar teologic musulman din medgidia..

 

Si ce auzisei de fostul seminar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care ati auzit de locuri bantuite din constanta sau imprejurimi? auzisem de fostul seminar teologic musulman din medgidia..si de o casa,da nu mai stiu exact unde e.undeva intre constanta si statiunea neptun..hai ma,nici un constantean pe aici? :P
In primul rand.. welcome back :- de casa din medgidia am auzit si eu... inca nu mi`am facut curaj sa trec pe acolo..cu toate ca am avut drum la Medgidia
Eu cred ca toata Constanta este ciudata ;) :roll: pe langa faptul ca este un oras murdar...ca toate orasele care sunt langa apa :D
oras murdar? in comparatie cu altele... Constanta e boboc :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce auzisei de fostul seminar?
..ca e bantuit.cica au ramas cativa noaptea acolo si au iesit cu parul alb dimineata :jester:
Eu cred ca toata Constanta este ciudata ;) :airkiss: pe langa faptul ca este un oras murdar...ca toate orasele care sunt langa apa :P
e mai curat ca bucurestiul :airkiss:
In primul rand.. welcome back :airkiss: de casa din medgidia am auzit si eu... inca nu mi`am facut curaj sa trec pe acolo..cu toate ca am avut drum la Medgidiaoras murdar? in comparatie cu altele... Constanta e boboc :airkiss:
wb baby :D
Eu sunt Constantean.Si nu prea am auzit de locuri ciudate din Constanta. :airkiss:
intereseaza-te..poate facem o expeditie :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×