Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Chiar in acest moment vreau sa ma uit la episodul 13.....am vazut ceva secvente din episod si mi-a placut. Am auzit ca pana la urma vor continua si cu cel de-al patrulea sezon, iar cel de-al treilea se va termina in luna mai, insumand 22 de episoade, deci mai avem ink 9 episoade de urmarit....Vizionare placuta in continuare :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foarte tare episodul 13, mai ales partea cu tatal lui locke. cel mai tare serial!!!! ..... urmat de neveste disperate. :tease:

Da ai dreptate cu tatal lui Locke, abia astept sa aflu motivul pentru care l-au aduc Ceilalti pe insula, mai mult ca sigur vor sa faca vreo intelegere cu Locke...abia astept!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut episoul "Expose"...si tot ceea pot spune este ca sunt dezamagit...pur si simplu a fost un episod lipsit de semnificatie, au fost prezentate 2 personaje care nu au nicio legatura cu toata actiunea si cu tot ceea ce se intampla pe insula.....

Dupa un asemenea episod, nici nu ma mir ca de la primul sezon si pana in prezent le-a scazut audienta cu 30-40%....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-a scazut audienta?Cum asa?Unii de abia acum s-au trezit.......Cam trag ei de timp si se tot invart in cerc dar mie tot imi place......astept sfarsitul........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Le-a scazut audienta?Cum asa?Unii de abia acum s-au trezit.......Cam trag ei de timp si se tot invart in cerc dar mie tot imi place......astept sfarsitul........

Da si mie imi place si voi continua sa-l urmaresc pana la final pt ca merita urmarit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da si mie imi place si voi continua sa-l urmaresc pana la final pt ca merita urmarit

Pana la sfarsitul cui? :yahoo:

Da filmul merita....cateva minute din viata noastra....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ... sfarsitul cui ?

deja ma calca pe nervi, o lungesc atata si prevad acum un final dezamagitor !

foamea de bani isi spune cuvantul din plin aici ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, aici chiar nu e vorba de nici un sfarsit!! parerea mea e ca serialu asta e ca viata...te invarte, te intoarce, te face pur si simplu sa privesti din toate punctele de vedere...cat de complex e totul..eu asta cred...plus ca am vazut p AXN un reportaj despre seria asta 3 si am mai inteles si io care e faza, de ce pare atat de tras de par sau diferit de primele 2 serii: that's the point!! fiecare serie are o tema..si tema la S3 e: viata a "The others"...si desi acum nu prea se leaga toate, la final au sa se lege!! ce e sigur e ca NU au sa dezlege toate misterele..

dar nici nu vrem asta, nu? unde ar mai fi farmecu sa ne batem capu' "cum, da de ce, da asta de unde o mai aparut?

nu?.....:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×