Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Uite, ca nu am rezistat si am vazut toate episoadele.

Foarte fain serialul il recomand celor care nu au vazut pana acum nici un episod.

Mai sunt mambri care au vazut si seria a 2-a (9 episoade cat sunt pana acum)?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naufragiati de Revelion pe AXN!

AXN doreste sa incheie acest an si sa-l inceapa pe urmatorul difuzand toate episoadele primului sezon din "Lost:Naufragiatii", productie premiata in acest an pentru cel mai bun serial la Emmy. Cele 25 de episoade ale primei serii vor fi difuzate intr-un maraton de 2 zile consecutive: 31 decembrie 2005 si 1 ianuarie 2006. Aceasta reprezinta o binevenita repetitie inainte de premiera celei de-a doua serii la AXN, in ianuarie 2006.

 

Sursa: PRO TV Magazin

 

Asadar, daca nu aveti program de Revelion va puteti uita la LOST :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu urmaresc serialul Lost si imi place tare mult! Vreau sa stiu cate episoade are sesonul 2 caci eu am, vazut doar 12 si nu stiu ce mai urmeaza 8)

Cine mai imi spune si mie un serial misto asemanator ????? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 12 episoade deocamdata urmatorul trebuie sa apara azi sau maine.

 

@Heidy: Nu cred ca este vorba de nici un spirit de turma. Toti cei pe care ii stiu si care au vizionat cateva episoade au fost "prinsi" de serial.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu :think: Am descoperit destul de tarziu serialul pt ca nu am avut nici Tv si nici net o perioada :P dar am recuperat si am vazut pana azi inclusiv cele doua serii !!! fain serial dar incepe sa mi se para tras de par ! astept urmatoarele serii ! apropos ? cate mai sunt ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super tare serialul......am vazut 18 episoade din seria 2.....hmmmm..........am impresia ca la sfarsit o sa fim sezamagiti, pt ca sunt prea multe mistere si nu cred eu ca au ei niste explicatii geniale la ele. dar poate ma insel si ne da pe toti pe spate finalul :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×