Sari la conținut
Forum Roportal
vangy1301

Cele mai frumoase oua

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:yahoo: si ca sa incep.. ouale facute de mine :yahoo: sper sa va placa..si astept sa postati ouale vopsite de voi. :flowers: :crazy: Fie ca lumina Sfanta a Invierii Domnului sa va fie aducatoare de viata, de pace sufleteasca, bucurii cat mai multe alaturi de familie si sanatate! :stars:

post-4758-1145712224_thumb.jpg

post-4758-1145712310_thumb.jpg

post-4758-1145712335_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac! Tu le-ai incondeiat? :flowers:

Eu ce sa postez, la cat de paralela sunt cu orice forma picturala, cred ca numa simpla incercare de a incondeia un ou va aduce hohote de ras. :stars:

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce misto :stars:

si eu obisnuiam sa pun frunzulite pe oua cand le vopseam si ieseau super , da acu....:flowers: m-am lenevit :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt incondeiate :crazy: le-am fiert cu coji de ceapa si cu sfecla rosie..iar inainte de a le pune la fiert..le-am spalat bine, le-am pus diferite frunzulite..pt ornament..frunzulite de patrunjel, de trandafir, de diferite flori..chiar si floare de papadie si le-am bagat intr-un ciorap de dama sa stea acolo frunzulitzele..sa stea fixate bine(i-am ruinat un ciorap lui mami :yahoo: da nu s-a suparat ca s-a meritat)[apropo..un ciorap cu model scoate ouale mai frumos :o: ] si le-am fiert..si cam asta-i tot..iar dupa ce le-am scos..le-am dat luciu frumos cu niste slanina :flowers: si uite ce frumoase au iesit :stars:

Nu sunt oua urate!!!Asa ca vreau sa vad poze..eu nici pe departe nu le am cu pictatul...sau asa ceva..sunt mai mult lucrate de natura, eu doar ce le-am aranjat frumos si-am avut grija sa le decorez..asa ca lasa lenea deoparte :yahoo: vreau poze :ok:

Editat de vangy1301

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt super... si ouale... si iepurasul... si animalutul nedumerit din colivia albastra... mi-am adus aminte k am si eu 2 iepurashi... ii pun.kiar de au trecut sarbatorile... sper sa va placa...

:tease:

post-33023-1146210182_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×