Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cu mai stai cu pregatirea pt bac si ce planuri ai pt vacanta binemeritata de dupa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu mai stai cu pregatirea pt bac si ce planuri ai pt vacanta binemeritata de dupa?

 

Foarte bine, pentru bac sunt pregatit de mult timp :) Pentru admitere invat acum :D

 

Planuri de vacanta inca nu mi-am facut :think: Voi ce mi-ati propune?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau sa nu mai stai atat de mult pe forum, sau sa nu mai stai atat de mult pe forum, sau sa nu mai stai atat de mult pe forum... esti in floarea varstei unui tanar - deci, sa nu mai stai atat de mult pe forum.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Planuri de vacanta inca nu mi-am facut eusa_think.gif Voi ce mi-ati propune?

 

Plimbari prin tara, pe cont propriu. Ai avea ce vedea. Nu e nimic mai frumos pentru un om tanar decat sa exploreze singur. Zic eu :pardon: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce va aia ma grija cine si cat sta pe forum? Nu mai stati voi pe forum, daca e asa rau si vedeti-va de simulacrul vostru de viata. Asta e pentru aia care dau sfaturi oamenilor sa nu mai stea pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te simti cumva vizata? :lol:

Oricum, eu ma adresam unei persoane tinere. Tu... esti Aseneth, vesnic roportalianca. :pardon:


Pe tine ce te f*te grija c-ar fi clona nu-stiu-cui?


Eu, spre deosebire de oameni ca tine, am mai mult drept la opinie aici, caci eu niciodata n-am avut nimic de ascuns. Nici macar faptul cum arat.

Daxi, Aseneth?! :X:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma zi mersi ca ai posibilitatea sa vorbesti cu mine pe forum, ca in viata reala, d-astia ca tine nu se apropie nici la 10 metri de mine. Sau, daca se apropie, ii fac sa se simta ca niste jeguri, cu o singura privire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca ai strabism. Imi pare rau sa aud asa ceva.


Hai, nu mai fi nervoasa. Eu zic sa ma mai santajezi cu niste detalii private, caci vad ca te pierzi in detalii, printesa Delfinorossa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×