Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Linia melodica e banala, dar fetele care manevreaza mestecaul sunt delicioase in miscari :)

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte fain au cantat Paula Seling si Ovi. In aceasta finala "Eurovision 2014", deocamdata, ei sunt cei mai buni.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte fain au cantat Paula Seling si Ovi. In aceasta finala "Eurovision 2014", deocamdata, ei sunt cei mai buni.

 

ce-a fost fain?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LuciaD,

 

stiai ca Freddie Mercury a fost homosexual? când asculti Queen te interesezi si de orientarile sexuale ale membrilor grupului

sau te deranjeaza faptul ca la Eurovision nu s-a actionat in forta, ca-n Piata Rosie, împotriva homosexualilor?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Mie mi se pare ca tocmai a fost acceptata, altfel nu participa la Eurovision.

 

eu as vrea sa castige, mi s-a parut cea mai tare melodie din concurs :D

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au fost multe piese proaste,

dar cea mai proasta a fost cea a Poloniei. mai bine cânta Adrian Minune pentru ei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fata de anul trecut, cand toate melodiile erau prastie, acum se vede un progres substantial. cel putin 50% din melodii sunt interesante si eu le-as asculta si cu alta ocazie. de fapt o sa le descarc de pe site-ul Eurovision, merita.

 

mi-au placut si Armenia, Rusia, Ucraina, Ungaria, San Marino, Italia, Suedia, Spania etc. Pana si Marea Britanie s-a prezentat acceptabil, spre deosebire de anii precedenti. Nu acelasi lucru pot afirma despre Polonia, Franta si inca vreo doua trupe. Dar pe ansamblu sunt mai multe melodii valoroase.

 

Melodia Romaniei este cam banala, dar prestatia a fost totusi la inaltimea evenimentului si profesionista, nu ne-am facut de rusine.

Editat de Athmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LuciaD,

 

stiai ca Freddie Mercury a fost homosexual?

 

Da, stiam ca dragul de Freddie Mercury a fost atras inspre cei care nu i-au vrut binele si s-a si dovedit ca dupa aceasta "atractiva experienta" (este interesant cum de-a fost atras tocmai el spre asa cevashades.gif - toata lumea a fost uimita- s-a acceptat situatia de faptgrin.gif si unii au fost de acord cu alegerea lui, care l-a costat chiar viata), el s-a si imbolnavit si a plecat la Ceruri mult mai repede decat trebuia. Si, bineinteles, mie mi-au placut Romania si Rusiasmile.png, chiar si Armenia si Norvegia.

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

grin.gif Ioi, am sa spun o gluma acum si anume, din cate observam publicul UE a votat pentru Austria (pana la aceasta ora este pe locul 1stars.gif ) si daca, cumva, prin reducere la absurd, este intre primele locuri atunci o sa fie razboi totalbiggrin2.gif .

Hmmm...este incredibil ce se intampla!

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×