Sari la conținut
Forum Roportal
Seherezada

Lap dance, Belly dance sau Pole dance

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

While you're at it, kopilu, pune mana si pe o carte de gramatica. :pardon:

 

Auzi tu care nu faci greseli gramaticale se poate intampla oricui sa scrie in graba si sa greseasca.

Kopilul??? si asta ce inseamna Mosule?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pune mana pe o carte de engleza, for Christ. :pardon: Lap dance e una, pole dance e alta.

 

@catherinedeneuve - lap dance e o chestie destul de... kinky, sa-i spunem. Cu alte cuvinte, e ceva sexy daca se potriveste personalitatii tale si iti vine natural. Si daca ar fi asa, nu ti-ai pune problema performantei. Din moment ce e doar o intentie, de ce nu o discuti cu el? Cu siguranta i se va parea ceva incitant si va aprecia fie si intentia - vezi daca e... his cup of tea :D si decideti dupa ce si cum. Pentru ca iti va fi greu sa inveti de pe net cum sa dansezi lasciv - e cam ca si cu sexul - fie esti genul care pur si simplu stie, fie inveti cel mai bine in doi. :)

 

Nu stiu daca se potriveste cu stilul meu. Clar nu se potriveste ca sunt o persoana serioasa dar imi plac perversiunile.

 

Sincera sa fiu mi-as lua bara, dar nu cred ca mama va lasa cu ea in casa :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca se potriveste cu stilul meu. Clar nu se potriveste ca sunt o persoana serioasa dar imi plac perversiunile.

 

Sincera sa fiu mi-as lua bara, dar nu cred ca mama va lasa cu ea in casa :pardon:)

 

 

Sa ai propria bara acasa nu este nimic rau incearca sa o faci sa inteleaga ca pentru tine este doar o activitate fizica din toate punctele de vedere. Ca sa inteleaga mai bine arata-i despre ce este vorba.

 

 

N.B.

 

 

Am avut dreptate ca fata se referea la Pole Dance si nici de cum la Lap Dance (stripteas)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca se potriveste cu stilul meu. Clar nu se potriveste ca sunt o persoana serioasa dar imi plac perversiunile.

 

Sincera sa fiu mi-as lua bara, dar nu cred ca mama va lasa cu ea in casa :D)

 

Pai tocmai de asta ar trebui sa le discuti cu el. Sa le gasiti pe cele comune. Perversiunile, evident.

 

Auzi tu care nu faci greseli gramaticale se poate intampla oricui sa scrie in graba si sa greseasca.

Kopilul??? si asta ce inseamna Mosule?

 

Am avut dreptate ca fata se referea la Pole Dance si nici de cum la Lap Dance (stripteas)

 

Striptease. Habar n-ai de limba romana (exista greseli care se fac in graba si exista alte greseli, ca ale tale). Habar n-ai de limba engleza, dar ai pretentii. Habar n-ai de diferenta dintre lap dance si pole dance dar te dai expert/a in domeniu. Iti place sa persisti in ridicol? Nu e tocmai hobby-ul meu sa sfatuiesc fiecare pusti excitat de pe net, dar n-ai tu oare teme de facut? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa ai propria bara acasa nu este nimic rau incearca sa o faci sa inteleaga ca pentru tine este doar o activitate fizica din toate punctele de vedere. Ca sa inteleaga mai bine arata-i despre ce este vorba.

 

Nu imi cunosti parintii :pardon: .

 

De aia voiam cursuri sa ma duc acolo si sa fac ce oi face.

 

@fitzroy: Ai dreptate, perversiunile in general nu coincid. e greu sa gasesti un om la fel de pervers ca tine.

Editat de catherinedeneuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
+ Striptease. Habar n-ai de limba romana (exista greseli care se fac in graba si exista alte greseli, ca ale tale). Habar n-ai de limba engleza, dar ai pretentii. Habar n-ai de diferenta dintre lap dance si pole dance dar te dai expert/a in domeniu. Iti place sa persisti in ridicol? Nu e tocmai hobby-ul meu sa sfatuiesc fiecare pusti excitat de pe net, dar n-ai tu oare teme de facut? :pardon:

 

Iti place sa fi antipatic. BRAVO. Nu am nevoie de comentariile tale. Te rog sa le pastrezi pentru tine. Subiectul acestei discutii nu este in nici un caz despre limba romana. Asa ca ai bunul simt si nu ma mai deranja.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@fitzroy: Ai dreptate, perversiunile in general nu coincid. e greu sa gasesti un om la fel de pervers ca tine.

 

:pardon: tell me about it.

 

Iti place sa fi antipatic. BRAVO. Nu am nevoie de comentariile tale. Te rog sa le pastrezi pentru tine. Subiectul acestei discutii nu este in nici un caz despre limba romana. Asa ca ai bunul simt si nu ma mai deranja.

 

De ce ai tu nevoie sau senzatia ta de confort imi este complet indiferenta. E ca si cum te-as ruga sa ai bunul simt de a-ti vedea lungul nasului. :D N-ai cum sa-l ai, deci nu ma obosesc. Acum vad ca esti si tu in Italia. Sweet Jesus :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El vrea sa fie dominat si eu la fel, el este este exbitionist, eu sunt mai mult voiarista. Nu coincid in general, adica amandoi suntem perversi, dar nu coincidem. Sigur, nu zic acum toaTe perversiunile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El vrea sa fie dominat si eu la fel, el este este exbitionist, eu sunt mai mult voiarista. Nu coincid in general, adica amandoi suntem perversi, dar nu coincidem. Sigur, nu zic acum toaTe perversiunile.

 

Hmm, hai sa privim partea buna a lucrurilor. Aparent sunteti amandoi binisor mai perversi decat media societatii - nu e ceva comun si asta ar trebui sa va ajute sa puteti negocia perversiunile in sine. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Lap dance = dans in poala barbatului asezat pe scaun

 

Pole dance = dans la stilp (bara)

 

Belly dance = dans din burta ( sau din buric sau turcesc)

 

Strip- tease = dezbracare de haine in ritm de dans

 

 

Lectie gratis pentru voi de la expertul in perversiuni! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×