Sari la conținut
Forum Roportal
Seherezada

Lap dance, Belly dance sau Pole dance

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

ti-am vizitat pagina.

si hobby-ul meu e tot dansul,insa dansul indian.intr-adevar la noi in tara nu exista o traditie a dansurilor orientale si a celor indiene nici atat.eu sunt acum in romania pentru citeva zile si as vrea si eu sa dau niste spectacole.belly dance-ul presupune senzualitate(pe linga miscarile tehnice ,sa nu ma intelegi gresit),dansul indian are mai mult miscari clasice ,ar fi ceva nou pentru publicul roman,nu stiu citi ar veni sa vada

 

poti vizita pagina mea de web www.mona_indian_dans.neosite.ro

post-93675-1177518782_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Belly dance" e un dans cu o istorie milenara care isi are radacinile in Egipt.

 

Astazi, exista mai multe tipuri de belly dance, adesea modernizat, in functie de zona de provenienta (Egipt, Iran, Turcia etc.)

Acest "belly dance" iti place ?

 

Sara Naadirah

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acest "belly dance" iti place ?

 

Sara Naadirah

 

cine stie cunoaste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-31682-1145480280_thumb.jpgdap, dansez si eu! :o:

 

o sa vii sa ma vezi? :P

 

chiar marti pe 25 avem show... la C. Tanase, de la 19:30.... iar pretul nu e prohibitiv (25 sau 35 RON)... eu zic ca e ok..... mai ales ca o sa fie suuuuuper! :doh:

 

post-31682-1145480240_thumb.jpg post-31682-1145480274_thumb.jpg post-31682-1145480262_thumb.jpg post-31682-1145480254_thumb.jpg

intra pe sit pentru mai multe detalii!

 

;)

buna te rog ma potzi ajuta si pe mine???de mult timp tot caut sa ma inscriu si eu la belly dance ma potzi ajuta si p mine??? id meu e papusha_ta_mumoasa plz help me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa iau si eu cursuri de lap dance. nu ca vreau sa ma apuc de striptease ci vreau sa stiu, ma gandesc poate prietenul meu va dori vreodata lap dance si totusi e f... hot sa stii lap dance. Nu stiu unde sa ma duc, totusi eu nu vreau sa ma apuc de stiptease. Vreau doar lectii. La fel as vrea sa dansez si belly dance, cred belly dance place la barbati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa iau si eu cursuri de lap dance. nu ca vreau sa ma apuc de striptease ci vreau sa stiu, ma gandesc poate prietenul meu va dori vreodata lap dance si totusi e f... hot sa stii lap dance. Nu stiu unde sa ma duc, totusi eu nu vreau sa ma apuc de stiptease. Vreau doar lectii. La fel as vrea sa dansez si belly dance, cred belly dance place la barbati.

 

 

Iti pot recomanda sa cumperi direct bara, cursuri in Romania nu exista la nivel profesional.

 

Bară Profesională din oţel inox ASISI 304 ( desmontobilă,

post-163507-1215275854_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×