Sari la conținut
Forum Roportal
Seherezada

Lap dance, Belly dance sau Pole dance

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iti pot recomanda sa cumperi direct bara, cursuri in Romania nu exista la nivel profesional.

Bară Profesională din oţel inox [...]

 

Da` de ce e musai bara profesionala ,doamnelor?La un cuier mai acatari,nu se poate?Intreb si eu ca neexperimentata. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da` de ce e musai bara profesionala ,doamnelor?La un cuier mai acatari,nu se poate?Intreb si eu ca neexperimentata. :stars:

 

 

Hai, ma! :crazy:

Cuieru-i scurt, nu poti face unduirile alea care necesita o saritura si-n plus trebuie o bara fixa ca altfel risti sa te duci de-a berbeleacu'.

Da' oricum fata vrea dansat in poala, nu stiu de ce domnu' Ţevar o trece la cheltuieli cu fierărie pt ca ea n-are nevoie decat de-o bucata şold propriu, 2 buci săltăreţe si un pubis bărbătesc erectat la maxim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai, ma! :pardon:

Cuieru-i scurt, nu poti face unduirile alea care necesita o saritura si-n plus trebuie o bara fixa ca altfel risti sa te duci de-a berbeleacu'.

Da' oricum fata vrea dansat in poala, nu stiu de ce domnu' Ţevar o trece la cheltuieli cu fierărie pt ca ea n-are nevoie decat de-o bucata şold propriu, 2 buci săltăreţe si un pubis bărbătesc erectat la maxim.

 

Dansul la bara numita Lap Dance in mod eronat se cheama Pole Dance si nu inseamna sa ai doar solduri sau buci saltarete, nu are nici o legatura erectia. Dansul la bara este o arta in adevaratul sens al cuvantului.

 

Pentru mai multe detalii vizitati situl www.poledancing.it

Demostratia este in video.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las-o balta, tataie! Lap dance e una, pole dance e alta. Bag-o cautare pe gugăl (de TE FACI ca nu stii)si lasa-te de prostit lumea.

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

catherinedeneuve daca nu ma insel se referea la Lap Dance la bara daca gresesc atunci Lap Dance-ul pe care vrea ea sa-l invete nu are nici o legatura cu bara.

 

Si stai linistit(a) ca stiu eu mai bine ca tine la diferenta intre Pole Dance Si Lap Dance avand in vedere ca am propria scoala unde instruiesc fetele.

 

Editat de PoleDancingAcademy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dansul la bara numita Lap Dance in mod eronat se cheama Pole Dance si nu inseamna sa ai doar solduri sau buci saltarete, nu are nici o legatura erectia. Dansul la bara este o arta in adevaratul sens al cuvantului.

 

Pentru mai multe detalii vizitati situl www.poledancing.it

Demostratia este in video.

 

Pune mana pe o carte de engleza, for Christ. :pardon: Lap dance e una, pole dance e alta.

 

@catherinedeneuve - lap dance e o chestie destul de... kinky, sa-i spunem. Cu alte cuvinte, e ceva sexy daca se potriveste personalitatii tale si iti vine natural. Si daca ar fi asa, nu ti-ai pune problema performantei. Din moment ce e doar o intentie, de ce nu o discuti cu el? Cu siguranta i se va parea ceva incitant si va aprecia fie si intentia - vezi daca e... his cup of tea :D si decideti dupa ce si cum. Pentru ca iti va fi greu sa inveti de pe net cum sa dansezi lasciv - e cam ca si cu sexul - fie esti genul care pur si simplu stie, fie inveti cel mai bine in doi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pune mana pe o carte de engleza, for Christ. :pardon: Lap dance e una, pole dance e alta.

 

 

Am impresia ca vorbesc la bec.

Mie imi spui sa citesc cartea de engleza? Ha ha ha :D am impresia ca nu mai inteles.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am impresia ca vorbesc la bec.

Mie imi spui sa citesc cartea de engleza? Ha ha ha :D am impresia ca nu mai inteles.

 

While you're at it, kopilu, pune mana si pe o carte de gramatica. :pardon:

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×