Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Tsitsipas campion la Monte carlo 

Imi pare rau ca nu am vazut meciul lui din sferturi

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Calm și concentrare bună la acest grec. Foarte buna pregătire psihica. Viitor de aur cu multe, multe titluri câștigate dacă nu se accidentează. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Rodica` a spus:

Calm și concentrare bună la acest grec. Foarte buna pregătire psihica. Viitor de aur cu multe, multe titluri câștigate dacă nu se accidentează. 

Sunt multi foarte foarte buni. Si tineri cu toata cariera in fata

Deja am atat de multi preferati ca daca se intalnesc, nu mai stiu cu care sa tin 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci cred ca e boala generalizata la organizatorii de turnee sa faca scheme de astea din care nu intelege nici dracu nimic

https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/wp-content/uploads/2022/04/MDS20220419001.pdf

Unde sunt trecute rezultatele? La mijloc? Deasupra? Dedesubt? wtf is this?!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Enki a spus:

Unde sunt trecute rezultatele? La mijloc? Deasupra? Dedesubt? wtf is this?!

Rezultatele sunt sub nume.:smile: Adevarul ca este o mare bulibaseala in listele alea. Au facut economie de parca le-au scris pe hartie.

De ex: Tsitsipas sta in primul tur, iar Ivashka -Martinez se joaca in primul tur si Ivashka castiga cu 6-4 7-6.

Turul doi va fi Tsitsipas-Ivashka.

 

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Due to persistent rain, the remaining matches are canceled. 

Atat am gasit  important de retinut, eu nu vad meciurile ca nu ne transmit pe canalele platite la care sintem abonati si nu mai platim extra ca n-are sens.

Nu stiu cum se procedeaza in aceste cazuri, se considera ce au jucat inainte de anulare sau se ia de la inceput jocul?   

Ma intreb cum de nu au terenuri cu tavanuri mobile ca la noi, care se pot inchide sau deschide dupa necesitate.   La noi de la caldura se inchide geamul si merge A/C in incapere!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au astia acoperis retractabil. Sunt niste terenuri amarastele cu putine locuri in tribune.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Enki a spus:

Nu au astia acoperis retractabil. Sunt niste terenuri amarastele cu putine locuri in tribune.

La cat incaseaza ar trebui sa aibe mai mult comfort atat pentru jucatori cat si telespectatori ca ei primesc bani si de la canalele de TV dupa fiecare abonat. 

Nu se stie durata ploii, doar atat ca nu este o ploaie musonica, doar una trecatoare.   Musonul de Vara incepe dupa 1 Junie si tine cam prin 15 Septembrie in fiecare an.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×