Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

dilema , grea dilema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

original, sincer dar singur (rasplata in Rai) sau ipocrit dar stralucitor si minunat (pedeapsa in fata Divinitatii)? unele alegeri la asta se rezuma...

 

 

 

 

 

 

m?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca putem fi atat drastici...viata nu e facuta doar din alb si negru,ci dintr-o infinita cantitate de gri... :P"

 

a propos-"m" stands for...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ella, io zic sa itzi urmezi inima si sa faci ceea ce consideri tu corect, nu pt a-i multzumi pe altzii......dak cineva te iubeste cu adevarat atunci te accepta asa cum esti........cu bine si rele...capu sus si curaj in continuare :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da uneori decizii marunte si concrete mi se rezuma la dilema asta si m-am plictisit de relativitati, m-am plictisit sa tot astept cuminte, am ajuns la capatul unei anumite rabdari sau suportari a ceea ce mi se intampla.................................... vreau sa vina pestisorul odata!!! m era un fel nepoliticos de a pune semnul intrebarii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P pai de ce nu vine cand vreau eu, cand simt ca imi trebe?

Poate alergi prea mult dupa pestisorul acesta, poate ti-l doresti prea mult.. doar stii si tu ca apare doar cand are el chef! Nu dispera pestisorul va veni si la tine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×